Radosław Majdan dołącza do newsroomu Przeglądu Sportowego Onet

Radosław Majdan dołącza do newsroomu sportowego Ringier Axel Springer Polska jako komentator i dziennikarz. Nowe stanowisko obejmie od października 2022 r.

 

– Radosław Majdan to nie tylko były świetny piłkarz i reprezentant Polski, ale też znacząca postać w ogóle szeroko rozumianej polskiej popkultury. Jednak co dla nas najważniejsze – jest znakomitym piłkarskim ekspertem z ogromną wiedzą i ciekawymi spostrzeżeniami. I przede wszystkim – nie ma problemu z wyrażaniem swoich, często bardzo wyrazistych, poglądów. Bardzo się cieszymy, że do nas dołączy. Mamy potężne wzmocnienie mówi Jacek Stańczyk, redaktor naczelny Przeglądu Sportowego Onet. 

Radosław Majdan jest byłym bramkarzem, reprezentantem Polski, uczestnikiem mistrzostw świata w 2002 roku. Zaczynał karierę w Pogoni Szczecin, grał w niej przez 12 lat, a potem występował w Turcji, Grecji i Izraelu. Po powrocie do kraju, już w barwach Wisły Kraków wywalczył dwa tytuły mistrzowskie.  Karierę zakończył w 2010 roku w Polonii Warszawa. W stołecznym klubie był również m.in. dyrektorem sportowym oraz trenerem bramkarzy.

Poza boiskiem zajmował się biznesem, show biznesem i polityką. Od kilku lat jest również ekspertem telewizyjnym.

foto: Piotr Kucza

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *