Rafał Miżejewski nowym reporterem RMF FM

Do redakcji „Faktów RMF FM” dołącza Rafał Miżejewski. Będzie reporterem w warszawskim oddziale rozgłośni.

 

Rafał Miżejewski przez ostatnie 5 lat pracował w Polsat News, gdzie przygotowywał materiały reporterskie i relacje na żywo dla tej stacji oraz dla „Wydarzeń” Polsatu, prowadził wywiady i wydawał programy publicystyczne.

Jest absolwentem politologii na Uniwersytecie Jagiellońskim, ukończył też studia ekonomiczne na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

W RMF FM zajmować się będzie bieżącymi wydarzeniami, tematami politycznymi oraz – z racji pasji – także sportowymi przygotowując materiały i relacje na żywo do „Faktów RMF FM” oraz dla internetowej stacji informacyjnej – Radia RMF24.pl.

To kolejne w ostatnich tygodniach wzmocnienie warszawskiej redakcji RMF FM – w lipcu do zespołu dołączyli reporter polityczny Roch Kowalski i wydawczyni programów publicystycznych Amelia Panuszko.

RMF FM to największa rozgłośnia radiowa w Polsce, codziennie gromadzi 8,8 mln słuchaczy, a jej udział w czasie słuchania wynosi blisko 30%. Stacja nadaje „Najlepszą Muzykę” w formacie AC (adult contemporary) – przeboje z ostatnich dekad. RMF FM uznawane jest za jedno z najszybszych i najbardziej wiarygodnych źródeł informacji. „Fakty RMF FM” nadawane co godzinę, a rano – co pół, przygotowuje zespół kilkudziesięciu dziennikarzy, reporterów lokalnych i korespondentów zagranicznych.

Jeden komentarz do “Rafał Miżejewski nowym reporterem RMF FM

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *