“Rajski ogród Pameli Anderson” w Zoom TV

Znana z filmów, seriali, okładek magazynów i plotkarskiej prasy. Wydaje się, że niczym już nie może zaskoczyć widzów? Nic bardziej mylnego! Pamela Anderson, ikona lat 90-tych, powraca do rodzinnych stron, by przeprowadzić spektakularny remont posiadłości odziedziczonej po babci. Ile metrów kwadratowych powinna mieć wymarzona pralnia gwiazdy, ważniejsza jest konstrukcja budynku czy drzewa okalające dom i co na to wszystko kanadyjskie regulacje i remontowy dream team?

 

„Rajski ogród Pameli Anderson” to produkcja, która ukazuje kultową gwiazdę ekranu w zupełnie nowym świetle. Ekipa programu podąża za Pamelą Anderson, która porzuca swoje dotychczasowe hollywoodzkie życie i powraca w rodzinne strony. Aktorka postanawia przeprowadzić spektakularny remont starej, rodzinnej posiadłości położonej malowniczo u wybrzeży wyspy Vancouver. Ambitny plan renowacji nie mógłby się udać bez utalentowanego zespołu projektantów, architektów i wykonawców – będzie mogła liczyć na ich wsparcie w całym tym niezwykłym, ale również czasochłonnym i stresującym projekcie. Wyzwanie niosące ze sobą tak osobiste zaangażowanie wystawi na próbę jej cierpliwość, a nawet relacje małżeńskie. Wszystko po to, by spełnić marzenie o stworzeniu niezwykłego miejsca, będącego mieszanką rodzinnej historii i nowoczesności.

Już w pierwszych odcinkach widzowie przekonają się, czy aktorka zdoła pomieścić 600 par butów i jeszcze więcej sukienek od projektantów w nowej garderobie. Dowiedzą się także, dlaczego Pamela Anderson nie jest do końca zadowolona z remontu salonu, który stylem miał nawiązywać do starego sklepu jej babci.

8-odcinkowy „Rajski ogród Pameli Anderson” już od środy, 2 listopada o godz. 8:40 w Zoom TV. Dodatkowo program będzie można zobaczyć w serwisie FilmBox+

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *