„Raport. Wszystko o koronawirusie” w Polsat News

Oglądaj od 26 października od poniedziałku do piątku o godz. 20:50. Podsumowanie najnowszych informacji z kraju i ze świata w specjalnym programie „Raport. Wszystko o koronawirusie” w Polsat News. Dodatkowo w soboty i niedziele najważniejsze informacje dotyczące pandemii widzowie stacji mogą poznać o godz. 18:00 w audycji „Koronawirus. Raport Dnia”.

 

Każdy dzień przynosi nowe doniesienia o rosnącej liczbie zakażeń wirusem SARS-CoV-2 oraz osób chorych na COVID-19. Od soboty 24 października cały kraj zostaje objęty czerwoną strefą, a wszystkich będą obowiązywać kolejne obostrzenia i zalecenia, mające ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa. W tej sytuacji bardzo łatwo o chaos informacyjny.

Polsat News podjął decyzję o wprowadzeniu na antenę nowego programu „Raport. Wszystko o koronawirusie”, w którym codziennie, od poniedziałku do piątku o godz. 20:50, widzowie otrzymają rzetelne i wiarygodne podsumowanie najnowszych doniesień z kraju i ze świata dotyczących pandemii.

Audycję poprowadzą dziennikarze Polsat News, wśród nich m.in. Monika Sawka, prowadząca „Wydarzenia 12:50”.

W soboty i niedziele, najważniejsze informacje dotyczące pandemii o godz. 18:00 w audycji Polsat News „Koronawirus. Raport Dnia”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *