„Klimek kontra Duda” – zwycięzca 3 serii i start 4 pojedynku w TVN Turbo (wideo)

Trzeci sezon programu „Klimek kontra Duda” zwyciężył Adam Klimek, a już w niedzielę 25 października, zobaczymy czwartą rundę zmagań pomiędzy dwoma najbardziej znanymi mechanikami w Polsce.

 

W trzeciej serii programu „Klimek kontra Duda”, której tematem były dwumiejscowe rasowe amerykańskie auta z silnikami V8, zagłosowało ponad 82 tys. widzów. Ponad 45 tysięcy wskazań padło na zwycięski projekt Adama Klimka: hot roda pick-upa z paką wyłożoną drewnem i stylowymi dodatkami nawiązującymi do klasycznej motoryzacji z USA. Ponad 36 tysięcy osób wyżej oceniło zaproponowaną przez Grzegorza Dudę replikę AC Cobry ze sportowo zestrojonym silnikiem i karbonowym wnętrzem.

 

 

Jeszcze na dobre nie opadł kurz po trzeciej serii, a obaj mechanicy staną naprzeciwko siebie kolejny raz – w niedzielę 25 października o godzinie 15:00 rozpoczynamy emisję czwartej serii „Klimek kontra Duda”. Adam Klimek i Grzegorz Duda zmierzą się z kolejnym zadaniem. Panowie, mając do dyspozycji kwotę pięćdziesięciu tysięcy złotych, będą musieli stanąć do konfrontacji w wadze ciężkiej, i to dosłownie! Przed nimi misja, która w stu procentach zweryfikuje umiejętności i zaradność mechaników. Nadchodzące zadanie będzie różniło się od poprzednich, również w kwestii trudności wykonania – zbudują kampery!

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *