Sport w TVTVN Discovery Polska

Raw Air – najbardziej wyczerpujący cykl w skokach narciarskich od piątku w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze

Przed nami ponad tydzień ze skokami narciarskimi w TVN, Eurosporcie 1 i Playerze! W najbliższy piątek w Oslo rozpocznie się rywalizacja w cyklu Raw Air, która zakończy się w kolejną niedzielę lotami w Vikersund.

 

Po konkursach w Lahti rywalizacja w Pucharze Świata przenosi się do Norwegii, gdzie rozegrana zostanie kolejna edycja turnieju Raw Air. Emocje rozpoczną się w piątek od prologu w Oslo. W sobotę i niedzielę na skoczni Holmenkollbakken zaplanowano dwa konkursy indywidualne – ten niedzielny poprzedzą kwalifikacje. We wtorek i środę rozegrane zostaną konkursy na skoczni normalnej i dużej w Trondheim. Po dniu przerwy skoczkowie sprawdzą się na skoczni mamuciej w Vikersund. TVN, Eurosport 1 i Player pokażą na żywo wszystkie konkursy, a kwalifikacje będą dodatkowo transmitowane w Eurosporcie 1 i Eurosporcie Extra w Playerze. Cały turniej skomentuje niezrównany duet Marek Rudziński i Igor Błachut. Reporterami w Norwegii będą Paweł Łukasik i Kacper Merk. Gośćmi Sebastiana Szczęsnego i Damiana Michałowskiego w TVN będą Magdalena Pałasz, Jakub Kot i Apoloniusz Tajner, a w studiu Eurosportu 1 prowadzonym przez Michała Korościela i Pawła Kuwika pojawią się również Maciej Maciusiak i Marcin Kuźbicki.

Tegoroczny Raw Air będzie rozgrywany na nowych zasadach. Zawody w Oslo odbędą się na tradycyjnych zasadach – kwalifikacje w piątek, konkurs w sobotę, a w niedzielę trzy kolejne serie Raw Air, czyli prolog i konkurs indywidualny. Po piątkowych kwalifikacjach skoczkowie będą występować jednak nie zgodnie z kolejnością w klasyfikacji generalnej Pucharu Świata, ale na podstawie klasyfikacji turnieju. Rywalizacja w stolicy Norwegii wyłoni czołową “50” Raw Air, która przystąpi do rywalizacji w Trondheim. W piątek w Vikersund zobaczymy ponownie najlepszą “50” turnieju, ale już do sobotniego konkursu zakwalifikuje się tylko 40 zawodników. W niedzielę obejrzymy trzyseryjny konkurs – w pierwszej serii 30 skoczków, w kolejnej najlepsza “20”, a w ostatniej serii tylko dziesięciu czołowych zawodników.

Najważniejsze informacje dotyczące sezonu zimowego, artykuły, wywiady i materiały wideo są publikowane na stronie eurosport.pl, a także w mediach społecznościowych kanału.

Plan transmisji Raw Air:

Piątek, 8 marca, 16:30, Oslo, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

Sobota, 9 marca, 14:30, Oslo, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 10 marca, 12:30, Oslo, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

Niedziela, 10 marca, 14:00, Oslo, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Wtorek, 12 marca, 15:30, Trondheim, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Środa, 13 marca, 15:30, Trondheim, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Piątek, 15 marca, 16:00, Vikersund, kwalifikacje, Eurosport 1 i Eurosport Extra w Playerze

Sobota, 16 marca, 15:10, Vikersund, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport 1 i Player

Niedziela, 17 marca, 15:00, Vikersund, konkurs indywidualny, TVN, Eurosport i Player

Eurosport 1 i Eurosport 2 to główne kanały sportowe Warner Bros. Discovery w Polsce. Z kolei Eurosport Extra w Playerze to platforma dająca pełny dostęp do kanałów telewizyjnych, a także ogrom dodatkowego kontentu. Przez cały rok fani sportu mogą oglądać tam tysiące godzin transmisji z najważniejszych wydarzeń sportowych świata. Filarami oferty Eurosportu są m.in. trzy turnieje tenisowego Wielkiego Szlema; sporty zimowe, w tym skoki narciarskie i narciarstwo alpejskie; żużel na czele z cyklem Speedway Grand Prix; wyścigi kolarskie w tym wielkie toury; europejskie puchary w piłce ręcznej; snooker; sporty motorowe; wspinaczka sportowa i igrzyska olimpijskie.

Eurosport Extra dostępny w serwisie player.pl to niezrównana oferta dla fanów sportu. Pakiet obejmuje kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz dodatkowe ekskluzywne transmisje, równoległe live streamy z najważniejszych wydarzeń, bogatą kolekcję VOD i obszerne archiwum treści sportowych. Użytkownicy Eurosportu Extra zyskują również dostęp do ogromnej biblioteki najlepszych filmów i seriali, tytułów Player Original, programów rozrywkowych, edukacyjnych, treści lifestyle, motoryzacyjnych, kontentu dla dzieci oraz newsów.

foto. TVN Warner Bros. Discovery Polska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *