MediaPlatforma Canal+Sieci kabloweZapowiedzi TV

Red Carpet TV “na żywo” z Premiery filmu “Wesele”

Już w najbliższy wtorek (5 października), o godzinie 19.00, Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek, poprowadzą bezpośrednią relację “na żywo” z Gali Premierowej filmu “WESELE”, w reżyserii Wojciecha Smarzowskiego.

 

Historia niezwykłej miłości, przekraczającej wszelkie granice, silniejszej od przeciwności losu. Teraźniejszość, która przenika z przeszłością. Radość, jak również głęboki smutek. To wszystko w jednym z najgłośniejszych tytułów filmowych tego roku, który najprawdopodobniej kosztował twórców aż 30 milionów złotych! Jakie będzie nowe “WESELE”? Tego widzowie Red Carpet TV dowiedzą się już we wtorek!

 

 

Tylko na antenie RED CARPET TV, relacja “na żywo” z Gali Premierowej filmu, w Złotych Tarasach, w Warszawie. Paulina Koziejowska oraz Paweł Tworek porozmawiają zarówno z twórcami filmu, jak i wybitnymi aktorami, którzy mieli przyjemność w nim zagrać. Do tej plejady należą między innymi: Agata Kulesza, Michalina Łabacz, Arkadiusz Jakubik, Andrzej Chyra, Agata Turkot, Przemysław Przestrzelski, Tomasz Schuchardt oraz twórca całego “zamieszania” Wojciech Smarzowski.

Tego wieczoru z pewnością nie zabraknie: emocji, ekscytujących, zaskakujących sytuacji, radości, intrygujących pytań, czerwonych dywanów i pięknych kreacji, niczym z Hollywood.

Bezpośrednia relacja z Premiery filmu “WESELE” już w najbliższy wtorek, 5 października, o godzinie 19.00, na antenie RED CARPET TV

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *