Red Top TV w ofercie Gonet.TV Polska

Red Top, unikalny kanał filmowo-serialowy, który proponuje widzom klasyki małego ekranu jak „Niewolnica Isaura” z nowym tłumaczeniem czy filmy, które jeszcze nigdy nie były emitowane w Polsce, już dostępny w ofercie Gonet.TV Polska!

 

Wszystkie filmy i seriale emitowane na Red Top znajdą się w naszej wideotece na 7 dni!

 

 

Kanał wychodzi naprzeciw amatorom popularnego trendu jakim jest „Binge-watching” i w specjalnych cyklach będzie pokazywał po kilka odcinków kolejnych seriali. W ofercie kanału znajduje się obecnie 12 seriali poczynając od „Sagi Rodu Forsytów” , „Dzieci Arbatu”, aż po współczesną produkcję Sony Pictures Television „Maria Magdalena” – serial nie pokazywany wcześniej w telewizji w Polsce.

Kanał oferuje ponadto całą gamę własnych produkcji programowych poświęconych nieznanym faktom z historii kina oraz filmu.

Specjalną ofertą skierowaną do „koneserów” filmu będzie cykl „Po raz pierwszy w Polsce” gdzie stacja pokaże tytuły które nigdy nie były dystrybuowane w kinach ani telewizji w Polsce.
W bibliotece kanału znajduje się obecnie około 100 pozycji nigdy wcześniej nie pokazywanych polskim widzom.

Ponadto kanał wychodząc naprzeciw oczekiwaniom widzów będzie „wsłuchiwał” się w sugestie widowni co do wybranych pozycji programowych.

Z uwagi na dość kluczowy dla dystrybucji filmowej moment, kiedy zmienia się jej model i obok dotychczasowej dystrybucji kinowej pojawia się na równorzędnych zasadach dystrybucja poprzez globalne i lokalne platformy VOD, wiele miejsca w programach „Red TOP TV” krytycy i edukatorzy poświęcać będą omawianiem produkcji oraz ofert najważniejszych Platform streamingowych na świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *