BadaniaMedia

Rekord rekordów TTV

Padł kolejny rekord oglądalności telewizji TTV. W świąteczny wtorek 15 sierpnia, udział stacji w grupie komercyjnej 16-49 po raz pierwszy przekroczył 4%, co jest najwyższym wynikiem w historii stacji.

 

„Jesteśmy więcej niż zadowoleni z tak wysokich wyników.  Lipiec, rekordowy miesiąc stacji, zaczęliśmy  dziennym  rekordem 3, 66 %. Z kolei wczorajszy, znakomity wynik 4,10 % w grupie komercyjnej oznacza, że TTV przebiło szklany sufit dla kanałów z MUX’a/telewizji naziemnej i trwale zagościmy w grupie kanałów stale przekraczających 3-4% udziałów rynkowych.  W tym miejscu dziękuję naszym widzom, za tak wyrażone uznanie.”podkreśla Lidia Kazen dyrektor programowa telewizji TTV.

Niekwestionowanymi hitami rekordowego dnia były „Królowe życia”, których widownia zbliża się do 300 tysięcy widzów ze średnim wynikiem 6,73% udziału w rynku w grupie komercyjnej 16-49.  Zaraz za „Królowymi” najchętniej oglądanym programem była „Usterka” z udziałem na poziomie  5,55% SHR  oraz stale utrzymujące się na podium „Damy i wieśniaczki. PL”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *