Rekordowa oglądalność Ligi+ Extra w tym sezonie

Ponad 127 tysięcy widzów obejrzało w niedzielę 18 marca w CANAL+ Ligę+ Extra – magazyn piłkarski poświęcony rozgrywkom LOTTO Ekstraklasy. To rekordowa oglądalność Ligi+ Extra w tym sezonie.

 

 

 

Rekordowe w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy wydanie Ligi+ Extra, w której gościem Krzysztofa Marciniaka był prezes PZPN Zbigniew Boniek, obejrzało w CANAL+ dokładnie 127 820 widzów. Drugi najlepszy wynik w tym sezonie Liga+ Extra osiągnęła 4 marca 2018 roku, kiedy to magazyn obejrzało 126 725 widzów.

„Od jesieni obserwujemy rosnącą oglądalność Ligi+ Extra. Od października 2017 do marca 2018 program oglądało średnio 86 tysięcy widzów, o cztery i pół tysiąca więcej niż w analogicznym okresie sezonu 2016/2017. To oznacza, że wprowadzone w październiku zmiany zyskały uznanie widzów i kibiców sportowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni, ale stale pracujemy nad tym, aby magazyn był jeszcze lepszy i cieszył się jeszcze większą popularnością.” – mówi Michał Jarocki, Dyrektor Sportowy nc+.

Od 22 października 2017 roku program Liga+ Extra w CANAL+ prowadzi Krzysztof Marciniak, a wśród współprowadzących są między innymi Daria Kabała-Malarz, Filip Surma, czy Rafał Dębiński.

W niedzielę 18 marca bardzo wysoką oglądalnością cieszył się również mecz Legia Warszawa – Wisła Kraków. Na antenie CANAL+ spotkanie oglądało 252 841 widzów, co jest drugim najlepszym wynikiem wśród meczów LOTTO Ekstraklasy w sezonie 2017/18 . Wyższą oglądalność miał tylko jesienny pojedynek Lech Poznań – Legia Warszawa, który obejrzało 262 796 widzów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *