Rekordowa oglądalność programów Discovery Channel

„ZŁOMOWISKO PL” to bez wątpienia najbardziej lubiana przez widzów polska produkcja Discovery Channel. Program bije kolejne rekordy popularności – wczorajszy, siódmy odcinek serii, osiągnął rating 1,12% TVR w grupie 16-49.

 

Dotychczasowe odcinki piątej serii programu zobaczyło łącznie ponad 4 miliony widzów (grupa ogólna 4+) – można się zatem spodziewać, że nowe odcinki pobiją rekord poprzedniej serii. Z  Markiem, Edkiem, Stalowym i jego „Orłami” oraz innymi bohaterami „Złomowiska PL”, widzowie mogą się spotkać w każdą środę o 21.00 na antenie Discovery Channel.

Jednak „ZŁOMOWISKO PL” to nie jedyny program, który podbija serca polskich widzów. Pierwszy odcinek drugiej serii „Operacji: lot” osiągnął rating na poziomie 0,74% w grupie komercyjnej. Oba programy zapewniły Discovery Channel pierwsze miejsce wśród kanałów płatnych w paśmie 21.00-22.59. Kolejne odcinki „Operacji: lot 2” widzowie będą mogli śledzić w środy o 22:00.

A już 26 października zadebiutuje ósmy sezon „Gorączki złota”– serialu o współczesnych poszukiwaczach złota pracujących w Klondike, który zgromadził już liczne grono fanów w Polsce. To właśnie z myślą o nich powstała gra komputerowa „Gold Rush”, która swoją premierę ma już jutro, 13 października. Jest to realistyczny symulator wydobycia złota, dzięki któremu gracze mogą wcielić się w rolę poszukiwacza tego cennego kruszcu. Grę stworzyło polskie studio Code Horizon, a jej wydawcą jest PlayWay.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *