Rekordowa oglądalność „Superwizjera” w TVN24!

Miniony weekend należał do „Superwizjera”. W sobotę, 25 stycznia w programie wyemitowano reportaż „Spowiedź agenta Tomka”. Materiał zanotował rekordową oglądalność na poziomie 5,17 procenta w grupie ogólnej. Był to najlepiej oglądany odcinek „Superwizjera” w jego historii na antenie TVN24.

 

 

 

 

 

Sobotnie wydanie „Superwizjera” na antenie TVN24 i reportaż „Spowiedź agenta Tomka” śledziło łącznie 734 485 widzów, co przełożyło się na 5,17 procenta w grupie ogólnej oraz 2,51 procenta w grupie komercyjnej. To wynik ponad dwukrotnie wyższy niż średnia oglądalność programu i nowy rekord oglądalności magazynu dziennikarstwa śledczego na kanale informacyjnym.

Najważniejszym punktem reportażu autorstwa Macieja Dudy i Łukasza Rucińskiego jest rozmowa z Tomaszem Kaczmarkiem, czyli słynnym Agentem Tomkiem, który w latach 2006 – 2010 pracował jako agent Centralnego Biura Antykorupcyjnego. Na przy sprawach, o których mówiła cała Polska, m.in. Weroniki Marczuk – Pazury, Beaty Sawickiej oraz willi w Kazimierzu Dolnym. Kaczmarek opowiedział o kulisach swojej pracy i o tym, że był naciskany do fabrykowania dowodów, obciążających byłą parę prezydencką.

„Bardzo dziękujemy naszym widzom, dla nich robimy nasz program. Superwizjer to program spraw ważnych, ale także trudnych. Dlatego tym bardziej cieszy mnie to, że coraz więcej ludzi nas ogląda. Dodajmy, że widownia Superwizjera jest bardzo wierna, aktywna w mediach społecznościowych i świetnie rozumie rolę jaką dziennikarstwo powinno spełniać. To nas buduje i daje siłę do jeszcze bardziej wytężonej pracy”komentuje świetne wyniki Jarosław Jabrzyk, redaktor naczelny i producent „Superwizjera”.

„Superwizjer” to flagowy program reporterski stacji TVN i TVN24, emitowany od prawie 20 lat. Dziennikarskie śledztwa i reportaże wielokrotnie stawały się początkiem publicznych dyskusji. Na przestrzeni ostatnich trzech lat program zdobył 5 nagród Grand Press, a jego reportaże były 19 razy nominowane do tej prestiżowej nagrody.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *