Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia

Niesamowite i rekordowe pasmo piłkarskiego wtorku w TVP1. 9,7 mln widzów oglądało w szczytowym momencie trzymający w napięciu mecz Polski z Koreą Południową. Średnia widownia spotkania towarzyskiego wyniosła 8,5 mln widzów. Sitcom „Trzecia połowa” z 2 mln widownią, a film dokumentalny „Stadion śląski. W kotle czarownic” obejrzało 2,3 mln widz. (wg MOR).
 

 
Średnia oglądalność meczu z udziałem reprezentacji Polski ze Stadionu Śląskiego w Chorzowie była rekordowa i wyniosła 5,8 mln widz. przy udziałach 37,8%, a w szczytowym momencie – 7,1 mln widz. (według NAM**). Wczorajszy mecz zgromadził największą widownię spośród wyemitowanych w tym okresie rozgrywek towarzyskich.
27 marca TVP1 zanotowała ponad 15% udziały, a w paśmie 20:00-24.00 padł rekord tego dnia 26,5% (wg NAM).
*Dane z pomiaru oglądalności kanałów telewizyjnych metodą MOR (Model Oglądalności Rzeczywistej)
** Dane z pomiaru oglądalności Nielsen Audience Measurement

One thought on “Rekordowy piłkarski wtorek. TVP1 liderem dnia

  • 28 marca 2018 o 16:39
    Permalink

    Pytanie do autora tekstu: Skoro sam prezes Kurski przyznaje ,że MOR nie jest telemetrią i nikt oprócz tvp tego nie uznaje to po co publikujecie nieuznawane wyniki. Czytam i nie wiem jaka była widownia 8,5 mln czy 5,8 mln. A jakby jakiś „profesor” stwierdził, że wg jego metody oglądało mecz 30 mln widzów to też autor tekstu przytoczyłby taki wynik?

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *