Rekordowy wrzesień TVP Kobieta

We wtorek, 28 września według NAM dzienne udziały TVP Kobieta wyniosły 0,29% w grupie 4+ i były najwyższe od startu kanału, tj. od 8 marca br. Wśród najliczniej oglądanych programów dnia znalazły się seriale: „Dzikie pszczoły”, „Wszystko dla Pań”, „Ojciec Mateusz”, „Więzień miłości” oraz magazyn medyczny „Po prostu zdrowie”. Również według NAM TVP Kobieta uzyskała we wrześniu najwyższe miesięczne udziały od momentu wejścia na rynek.

 

Według NAM we wrześniu 2021 średnie udziały kanału w grupie 4+ kształtują się na poziomie 0,21% i są najwyższe od marca tego roku. Również najwyższe miesięczne udziały od momentu wejścia na rynek antena odnotowuje w NTC, gdzie udział TVP Kobieta wynosi 0,48%.

Wśród najliczniej oglądanych pozycji jesiennej ramówki znajduje się grecki serial „Dzikie pszczoły”. Odcinek wyemitowany 10 września obejrzało aż 129 tys. widzów, przy udziałach 1,64%. To największa widownia kanału we wrześniu 2021. Serial „Dzikie pszczoły’ emitowany jest w TVP Kobieta od poniedziałku do piątku o godz. 17:50.

W ofercie kanału dużym zainteresowaniem cieszy się również nowość, włoski serial „Wszystko dla Pań”. We wtorek, 28 września serial obejrzało 53 tys. widzów w grupie 4+, najwięcej od startu emisji serialu. Udziały rekordowego odcinka wyniosły 0,39%.

„Wszystko dla Pań” to włoski serial obyczajowy, którego akcja rozgrywa się w Castelbuono w roku 1956. Teresa Iorio, na głównym placu miasteczka, upokarza swojego narzeczonego, syna burmistrza. Ojciec Teresy, by wyciszyć skandal, wysyła córkę do Mediolanu, gdzie ma pracować w sklepie odzieżowym swego wuja. Po przybyciu na miejsce zachwycona widokiem wielkiego miasta Teresa, omal nie pada ofiarą kradzieży. Z opresji ratuje ją nieznajomy, elegancki mężczyzna. Na serial „Wszystko dla Pań” TVP Kobieta zaprasza codziennie o godz. 20:30.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *