remiera nowych odcinków „Craig znad potoku” oraz warsztaty „ECO przygoda” z Cartoon Network na Festiwalu Animator

Już 22 lipca w Cartoon Network pojawią się nowe przygody pomysłowych dzieciaków, które każdą wolną chwilę spędzają na świeżym powietrzu. W ramach promocji nadchodzącej premiery odcinków „Craig znad potoku” stacja zorganizuje specjalne proekologiczne warsztaty na Festiwalu Animator.

 

 

Na przedmieściach miasteczka Herkleston płynie potok. Dla paczki zaradnych dzieciaków jego zielone okolice są najbardziej wyjątkowym miejscem na ziemi! Leśne przygody, wspinaczki na drzewa, szalona jazda na rowerze, budowanie szałasów, ekscytujące eskapady na tratwach oraz wiele innych zabaw na świeżym powietrzu to codzienność Craiga, J.P. i Kelsey.

Już 11 lipca o godz. 16:00 w poznańskim Kinie Muza, podczas 12. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Animowanych ANIMATOR można będzie obejrzeć najbardziej popularne kreskówki Cartoon Network. Wśród nich znajdzie się m.in. „Craig znad potoku”. Projekcję poprzedzą wyjątkowe proekologiczne warsztaty plastyczne „ECO Przygoda”, promujące nadchodzącą premierę nowych odcinków serialu. O godz. 15:00 na tarasie kina dzieci będą mogły własnoręcznie ozdobić ekologiczną torbę na ramię. Na każdego z uczestników czeka również prezent niespodzianka.

Premiera nowych odcinków „Craig znad potoku” już 22 lipca. Emisja od poniedziałku do piątku o godz. 15:00 w Cartoon Network

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *