Sierpień na kanale CBS Reality

W tym miesiącu CBS Reality szczególnie poleca uwadze premierę dwóch sezonów trzymającej w napięciu dokumentalnej serii kryminalnej „Pogrzebani za domem”, badającej przypadki prawdziwych morderstw, w których sprawcy próbowali pogrzebać szczątki swoich ofiar w ogrodach i na podwórkach. W każdym z godzinnych odcinków program zagłębi się w śledztwa policyjne, a dzięki bezpośrednim relacjom funkcjonariuszy organów ścigania i najbliższych ofiar, ukaże prawdziwy obraz zbrodni i jej następstwa. Przykuwająca uwagę i trzymająca w napięciu seria odkryje motywacje i impulsy, które doprowadziły do tak makabrycznych pochówków.

 

 

POGRZEBANI ZA DOMEM

Sezon 1. i 2.

POLSKA PREMIERA – WYŁĄCZNIE NA KANALE CBS REALITY
Od 12 do 29 sierpnia w dni powszednie o 23:00 i o północy

Ogród za domem może wydawać się niewinnym miejscem, ale czasami staje się terenem, który skrywa śmiertelną zbrodnię. Kryminalna seria dokumentalna „Pogrzebani za domem” bada przypadki prawdziwych morderstw, w których sprawcy próbowali pogrzebać szczątki swoich ofiar w ogrodach i na podwórkach.

W każdym z godzinnych odcinków program zagłębi się w śledztwa policyjne, a dzięki bezpośrednim relacjom funkcjonariuszy organów ścigania i najbliższych ofiar, ukaże prawdziwy obraz zbrodni i jej następstwa. Przykuwająca uwagę i trzymająca w napięciu seria odkryje motywacje i impulsy, które doprowadziły do tak złowieszczych pochówków.

LEKARZ W MOIM DOMU

Sezony 1-4

PREMIERA
Od 5 sierpnia do 5 września w dni powszednie o 16:00

Lepiej zapobiegać niż leczyć… Ile tak naprawdę wie o tobie lekarz? Co byś zrobił, gdyby zespół medyków wtargnął do twojego domu i ingerował w każdą dziedzinę twojego życia? Co mogliby odkryć? I czy byłbyś przygotowany na ich diagnozę?

W każdym odcinku serii pokazane zostanie jedno gospodarstwo domowe, którego członkowie przez cały czas będą znajdować się pod kontrolą specjalistów – w domu, w pracy, w szkole, czy w pubie. Gdziekolwiek pójdą, lekarz w białym kitlu i notesem w ręku będzie podążać za nimi krok w krok, robiąc notatki, obserwując i wyciągając wnioski. Następnie medycy przedstawią swoje diagnozy, w których w najdrobniejszych, często drastycznych szczegółach i bez owijania w bawełnę omówią najgorsze scenariusze, uzmysławiając bohaterom, w jaki sposób ich codzienne zachowania wpływają na ich zdrowie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *