MediaTVPZapowiedzi TV

„Remiza” – nowy serial TVP

Telewizja Polska produkuje nowy serial telewizyjny pt. „Remiza”. To opowieść o pracy strażaków Ochotniczej Straży Pożarnej, którzy niosą pomoc ofiarom kataklizmów. W jednej z głównych ról wystąpi legendarny Mariusz Czajka!

 

O strażakach OSP mówi się, że to bohaterowie, którzy bez wahania ruszają z pomocą do pożarów, powodzi, czy wypadków drogowych. Z równym zaangażowaniem pomagają pupilom, które utknęły na drzewach, jak i urządzają pokazy gaśnicze na szkolnym boisku. Twardo walczą z żywiołem, choć nie są zawodowymi strażakami. Niektórzy z nich pracują w sklepie, inni są nauczycielami lub mechanikami samochodowymi. Każdy odcinek serialu opowiada historię opartą na faktach. Nie zabraknie napięcia i niespodziewanych zwrotów akcji.

Zdjęcia do „Remizy” rozpoczęły się w kwietniu, w podwarszawskim Sulejówku. W serialu produkowanym przez Telewizję Polską zagrają między innymi: Mariusz Czajka, Małgorzata Then-Stępień, Ziemowit Wasielewski, Sylwia Drzycimska, Paulina Masiak, Piotr Wątroba, Dominika Buczek, Piotr Świętochowski, Mateusz Dymidziuk i Jan Mizerski.

Koniec zdjęć do nowego serialu TVP jest planowany na październik.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *