„Remont razem” w HGTV!

W ten świąteczny i magiczny czas po raz kolejny połączymy wszystkie siły, by pomóc innym! Już 25 grudnia o godz. 22:00 zapraszamy na „Remont razem”. W tym roku, w nasz wyjątkowy projekt zaangażują się same panie! Dorota Szelągowska, Marika Jóźwiak, Mirella Kępczyńska, Iwona Durka, a także ogrodowe królowe, czyli Olga Piórkowska, Iza Szarmach i Maja Popielarska, która będzie przewodzić temu zespołowi marzeń.

 

Ewa od dziecka zmaga się z ciężką chorobą, a przez błędną diagnozę wiele lat jej stan stale się pogorszał. W pewnym momencie swojego życia przestała samodzielnie się poruszać, a każda czynność sprawiała jej ogromny ból. Kiedy w końcu udało się wdrożyć właściwe leczenie, kobieta dosłownie stanęła na nogi – studia, wymarzona praca, a potem cudowny mąż i narodziny córeczki. Sześcioletnia Laura jest uśmiechniętą i aktywną dziewczynką o prawdziwej duszy sportowca. Kiedy miał urodzić się młodszy syn Ewy, rodzina wszystkie swoje oszczędności zainwestowała w mały segment pod Warszawą. Chcieli mieć przestrzeń dla siebie, dzieci i kawałek ogródka. To miało być spełnienie ich marzeń.

Bernard urodził się jednak poważnie chory. Obecnie każdy grosz przeznaczany jest na rehabilitację malucha. Ledwo starcza im na życie, a dzisiaj mieszkają w zupełnie niewykończonej przestrzeni. Wszystkie inne plany porzucili na bok, by w pełni zająć się ratowaniem zdrowia syna. Ekipa HGTV po raz kolejny stanie przed wielkim wyzwaniem! Czy uda im się spełnić marzenie Ewy i jej rodziny?

PREMIERA W HGTV: 25 GRUDNIA, GODZ. 22:00

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *