Sport w TVTVP

Reprezentacja Polski tylko w Telewizji Polskiej

TVP pokaże dwa mecze towarzyskie: z Urugwajem w piątek 10 listopada i trzy dni później z Meksykiem. Początek studia o godz. 20:20. Transmisja w TVP1, TVP Sport, na stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji mobilnej TVP Sport.

 

Studio w TVP Sport rozpocznie się aż dwie godziny przed meczem, o godz. 18:45, a po meczu będzie trwało ponad godzinę, a w Jedynce 40 minut.

Wraz z powrotem reprezentacji Polski do TVP kibiców czekają liczne atrakcje z tym związane. W niedzielę (godz. 18:25) i poniedziałek (14:55 i 17:25) w Jedynce zostaną wyemitowane specjalne programy „Biało-czerwoni”, w których znajdą się meldunki z Gdańska (gdzie kadra będzie przebywać przed meczem z Meksykiem). Dodatkowe materiały o kadrze (wywiady z piłkarzami, konferencje prasowe, ciekawostki, aktualne meldunki) będzie można znaleźć w sportowych serwisach informacyjnych, a także na stronie sport.tvp.pl i w aplikacji mobilnej TVP Sport. Na koncie facebookowym TVP Sport dzień przed oficjalnymi meczami będzie można zobaczyć treningi reprezentacji Polski.

Mecz z Urugwajem skomentują: Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. Studio poprowadzą: Rafał Patyra i Maciej Iwański, a ich gośćmi będą: Tomasz Frankowski, Andrzej Niedzielan i Radosław Gilewicz. Na Stadionie Narodowym będzie także aż czterech reporterów TVP Sport: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Sylwia Dekiert.

Trzy dni później na Stadionie Energa w Gdańsku spotkanie z Meksykiem będą komentować: Jacek Laskowski i Radosław Gilewicz. Studio poprowadzi Jacek Kurowski, a będzie mu towarzyszyć Sebastian Mila i Adam Matysek. Reporterami będą: Szymon Borczuch, Mariusz Jankowski, Oswald Rodrigo-Pereira i Rafał Patyra.

TVP zakupiła wyłączne prawa do mistrzostw świata w piłce nożnej 2018 i 2022, EURO 2020 oraz do meczów piłkarskiej reprezentacji Polski w eliminacjach mistrzostw Europy oraz mistrzostw świata oraz dwóch cyklach nowo utworzonych rozgrywek UEFA – Ligi Narodów 2018 i 2022. W listopadzie TVP1 będzie transmitować kolejne spotkanie Ligi Mistrzów (22.11) oraz spotkanie towarzyskie mistrzów świata Niemców z wicemistrzami Europy, Francuzami (14.11).

Plan transmisji 

10 listopada: Polska – Urugwaj

TVP Sport, sport.tvp.pl godz. 18:45 na żywo

TVP1 godz. 20:20 na żywo

13 listopada: Polska – Meksyk

TVP Sport, sport.tvp.pl godz. 18:45 na żywo

TVP1 godz. 20:20 na żywo

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *