Rewanżowa walka Deontay Wilder vs. Luis Ortiz w TVP Sport

W nocy z 23 na 24 listopada w MGM Grand Garden Arena w Las Vegas dojdzie do rewanżowej walki Deontaya Wildera z Luisem Ortizem. Transmisja gali, która zwieńczona zostanie elektryzującym starciem, od godziny 3:00 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, a od 3:55 także w TVP Sport.

 

 

 

Poprzednio spotkali się na początku 2018 roku, w Nowym Jorku. Wówczas skończyło się nokautem. Wygrał Wilder, który teraz przystąpi do dziesiątej obrony pasa mistrzowskiego federacji WBC.

I tym razem to amerykański pięściarz będzie faworytem. Nie przegrał żadnej walki w zawodowym ringu i może pochwalić się bilansem 40 zwycięstw oraz remisem z Tysonem Furym.

Bardzo dobrze prezentuje się także CV Ortiza. Kubańczyk do tej pory wygrał 31 walk i przegrał tylko z Wilderem. Od czasu ostatniego starcia z „Bronze Bomberem” triumfował trzykrotnie, w tym dwa razy przez nokaut.

Do kolejnej walki będzie z pewnością bardzo dobrze przygotowany. Ma w pamięci ostatni pojedynek z Wilderem i fakt, że w siódmej rundzie był bliski wyprowadzenia ciosu, który mógł zakończyć walkę. W jednej z rozmów stwierdził nawet, że zamierza rozstrzygnąć rewanż na swoją korzyść przed końcowym gongiem.

Karta walk:

Brandon Figueroa – Julio Ceja

Leo Santa Cruz – Michael Flores

Deontay Wilder – Luis Ortiz

Transmisja gali w Las Vegas w nocy z 23 na 24 listopada od godziny 3:00 w TVPSPORT.PL i aplikacji mobilnej, a od 3:55 także w TVP Sport.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *