Riihimäen Cocks – Orlen Wisła Płock w Eleven Sports 1

W środę o 17:10 w kanale Eleven Sports 1 będzie można oglądać starcie Orlen Wisły Płock z Riihimäen Cocks w ostatniej kolejce pierwszej części rozgrywek VELUX EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych.

 

Drużyna z Polski jest pewna awansu do fazy play-off, ale korzystny wynik meczu z ekipą z Finlandii zagwarantuje jej zwycięstwo w grupie D, dzięki czemu trafi na teoretycznie łatwiejszego rywala w kolejnej rundzie.

Kibice Wisły najbardziej liczą na kolejne bramki Michała Daszka, który w obecnej edycji zdobył ich już 38. Aż 64 trafienia ma z kolei na koncie Nico Rönnberg, gwiazdor Riihimäen Cocks i aktualnie najskuteczniejszy szczypiornista VELUX EHF Ligi Mistrzów

W środę transmitowany będzie także mecz SG Flensburg-Handewitt – MOL-Pick Szeged, a w czwartek Wacker Thun – Dinamo Bukareszt. Ekipa z Rumunii to najgroźniejszy rywal Orlen Wisły Płock w grupie D VELUX EHF Ligi Mistrzów.

Polecamy w ELEVEN SPORTS:

Riihimäen Cocks – Orlen Wisła Płock, Eleven Sports 1, środa, 28 listopada, godz. 17:10
komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

SG Flensburg-Handewitt – MOL-Pick Szeged, Eleven Sports 1, środa, 28 listopada, godz. 18:55 komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Wacker Thun – Dinamo Bukareszt, Eleven Sports 1, czwartek, 29 listopada, godz. 19:55
komentarz: Michał Wszołek, Michał Świrkula

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *