Rekordowa oglądalność „M jak miłość”, prawie 6 mln widzów

Poniedziałkowy wieczór 26 listopada należał do serialu „M jak miłość”, który odnotował rekordowy w tej ramówce wynik oglądalności – 5,98 mln widzów (udz. 37,93%). Dwójkowa propozycja była liderem w swoim paśmie.

 

„M jak Miłość”, emitowane w TVP od 18 lat, jest najbardziej lubianym przez widzów serialem obyczajowy w Polsce. Nagrodzony Platynową Telekamerą od lat przyciąga do Dwójki wielomilionową widownię.

Serial jest wielowątkową opowieścią o kilku pokoleniach pochodzącej z Grabiny rodziny Mostowiaków. Odzwierciedla realne troski, pozwala utożsamiać się widzom z bohaterami i ich codziennymi problemami.

Emisja kolejnego, 1402 odcinka już dziś o godz. 20.55, a w nim: okulista ostrzega Zduńskich, że Kinga powinna urodzić przez cesarskie cięcie, bo inaczej grozi jej utrata wzroku. Aneta i Olek znów się sprzeczają, a gdy Chodakowski zaprzyjaźnia się w bistro z Agatą, daje ukochanej nowy powód do zazdrości. Paweł wyjeżdża służbowo do Łodzi – razem z Kaliną. W drodze zdaje sobie sprawę, że jego szefowa może być w nim zakochana…

„M jak miłość”, 27 listopada 2018 (wtorek), godz. 20.55, TVP2

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *