player+ BOX z pakietem MAX i CANAL+ za 99 zł

To wyjątkowa okazja cenowa na zakup prawdziwej telewizji hybrydowej – nowoczesnego dekodera z wbudowanym tunerem DVB-T na własność oraz pakietu startowego MAX na 90 dni z ofertą 37 wyselekcjonowanych kanałów telewizyjnych na żywo, w tym unikalną ofertą 9 kanałów premium CANAL+ oraz dostępem do tysięcy filmów, seriali i programów bez reklam w bibliotekach VOD.

 

Pełna oferta kanałów CANAL+ dostępna w pakiecie MAX gwarantuje legalny dostęp do najnowszych polskich i zagranicznych filmów i seriali, nagradzanego kina prosto z Hollywood, tysięcy premier telewizyjnych oraz wyjątkowej oferty wydarzeń sportowych – rozgrywek Premier League, LOTTO Ekstraklasy, LaLiga Santander, Bundesligi, NBA, siatkarskiej Ligi Mistrzów CEV, PGE Ekstraligi czy PGNiG Superligi. Dostęp do CANAL+ w ramach oferty player+ to jednocześnie jedyna na rynku możliwość korzystania z oferty kanałów bez długoterminowych zobowiązań. W połączeniu z ofertą najlepszych kanałów takich jak: TVN24, Discovery, Disney, FOX, AXN, National Geographic, MTV, Nickelodeon, Eleven Sport czy Eurosport oraz unikalną ofertą kanałów tematycznych nc+ (Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planet+, nSport+, teleTOON+ czy MiniMini+), pakiet MAX dostarczy prawdziwych emocji dla każdego fana rozrywki na najwyższym poziomie. Ofertę pakietu MAX można również w łatwy sposób rozszerzyć o dodatkowe 27 bezpłatnych kanałów cyfrowej telewizji naziemnej po podłączeniu do dekodera anteny telewizyjnej.

 

 

Po wygaśnięciu 90-dniowego pakietu startowego użytkownicy mogą wybrać dla siebie jeden z wielu płatnych pakietów player+ zróżnicowanych pod kątem oferty programowej i wzbogacić je o opcje dodatkowe (m.in. HBO, Eleven Sports, FOX Play czy National Geographic Play). Bezpłatnie będzie można nadal korzystać z treści biblioteki VOD oraz 27 kanałów cyfrowej telewizji naziemnej. Ceny pakietów płatnych player+ zaczynają się już od 10 zł na jedynie 30 dni.

 

 

Film, sport i seriale – zabierz ze sobą w każdą drogę

Z oferty telewizyjnej pakietu MAX oraz wszystkich innych wykupionych pakietów i treści na życzenie można korzystać również w ramach jednego konta na pięciu innych urządzeniach i oglądać swoje ulubione programy, seriale, filmy i sport na komputerze, tablecie czy smartfonie.

Gdzie kupić?

Urządzenie jest dostępne we wszystkich najpopularniejszych sklepach elektronicznych, m.in. w sieciach Media Markt, Saturn, Euro RTV AGD, Media Expert i NEONET, a także w salonach sprzedaży nc+ na terenie całego kraju oraz w modelu wysyłkowym na stronie player.pl.

Więcej informacji o punktach sprzedaży można znaleźć tutaj: https://playerplus.player.pl/

Więcej informacji na temat player+ BOX: http://www.playerplusbox.pl/ 

Wybór pakietów: https://sklep.player.pl/playerplus/oferta/rekomendowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *