„Rolnik szuka żony” w niedzielę wyjątkowo o 21:35

W najbliższą niedzielę, 21 października, premierowy odcinek programu „Rolnik szuka żony” zostanie wyemitowany o nieco późniejszej porze niż zazwyczaj.

 

 

38-letni Grzegorz z Kamionki Nowej, 58-letni Jan z Brzeziny, 36-letni Łukasz z Lipowiec, 26-letni Krzysztof z Osówca Kmiecego i 47-letni Marek z Żydowa nie oszczędzają swoich gości. Panie uczestniczą w różnych pracach gospodarskich. Coraz bardziej widać, kto z kim złapał kontakt, a komu nie udało się nawiązać porozumienia.  

W niektórych gospodarstwach słowo zazdrość można odmieniać przez przypadki. Wśród pań zaproszonych przez Łukasza narasta napięcie. Dziewczyny u Grzegorza deklarują, że trzymają sztamę, ale czy na pewno? Marek zabiera pierwszą z pań na randkę, Jan próbuje podreperować swój nadszarpnięty w oczach pań wizerunek, a Krzysztof ponownie jest zaskakiwany przez Jessikę. Co przyniosą kolejne dni? Zapraszamy do Jedynki!

Program, który podbił serca milionów, po raz piąty zagościł w Jedynce! Bohaterowie odnieśli sukces, są samodzielni, niezależni, z miłością i pasją podchodzą do swoich codziennych obowiązków. Dzięki nim możemy poznać nowe oblicze polskiej wsi. Zapraszamy na kolejny odcinek niezwykłego programu „Rolnik szuka żony”!

„Rolnik szuka żony”. Niedziela, 21 października, godz. 21:35. TVP1

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *