Serialowi mundurowi w muzycznym show „Jaka to melodia?”

Już w najbliższą niedzielę w Jedynce okaże się, czy policjanci z seriali „Ojciec Mateusz” i „M jak miłość” znają tytuły największych hitów! W muzycznych starciach wezmą udział Artur Pontek, Piotr Miazga i Sławomir Holland.

 

 

W niedzielnym, specjalnym wydaniu programu „Jaka to melodia?”rywalizować będą: Piotr Miazga – policjant Bronisław Wierzbicki z „M jak Miłość” oraz Artur Pontek i Sławomir Holland – policjanci Marian Marczak i Staszek Popławski z serialu „Ojciec Mateusz”. Wygrana, którą uda im się zgromadzić, zostanie przekazana na cel charytatywny.

Na premierowe odcinki uwielbianego przez telewidzów show, które od września prowadzi Norbi, zapraszamy przez 7 dni w tygodniu! Program ukazuje się w trzech odsłonach: od poniedziałku do piątku jako teleturniej muzyczny z udziałem nowych przebojowych zawodników, w soboty możemy oglądać bitwy na hity, w których walczą dwie dwuosobowe drużyny, natomiast w niedziele kibicujemy znanym i lubianym postaciom rodzimego showbusinessu. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

„Jaka to melodia?”. Poniedziałek-sobota godz. 17:30, niedziela godz. 18:35. TVP1


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *