MediaSATinfo24.plWAŻNEWywiady, relacje, turystyka

Roman Wrzosek dla portalu SATinfo24.pl

Przedstawiamy kolejną rozmowę, tym razem z prezenterem, dziennikarzem muzycznym i gospodarzem programu „Muzyczna poczta” w telewizji NOBOX TV.

 

 

Roman Wrzosek

 

Jest Pan prezenterem ,dziennikarzem muzycznym,producentem muzycznym i piosenkarzem?. Czy może nam Pan przybliżyć swoją karierę ?

Jestem Prezenterem i dziennikarzem,muzycznym. Moja kariera zaczęła sie w roku 1996/97 z chwilą poznania Miry Mreckiej (która jest Matką muzyki Disco Polo bo to ona pierwsza zagrała utwór zespołu Fanatic “Czarownica” w Polskim Radiu) i Tomka Matyszewskiego, którzy prowadzi swój autorski program “Nasze niedzielne granie” na antenie Radia “S” przy Zielnej. Wtedy mnie zaprosili so studia i tak się wszystko zaczęło później było Radio Bogoria, które Mira tworzyła, a ja miałem w nim swój program o modzie oraz Radio Mozowsze w którym Maciek Dobrowoslki, prowadziliśmy program o muzyce Disco Polo w którym to, radiu wiele teraźniejszych topowych zespołów zaczynało swoje kariery, takie jak: MIG, MEJK, TOPLESS, itp. Po mojej drodze kariery przewineły się jeszcze Radio Hobby: TV Polsat, Superstacja (na stałe w niej komentuję), ITV, Polonia 1, TVN, POLO TV, NOBOX TV. W tej ostatniej jestem prezenterem. Piosenkarzem jestem tylko na karaoke po kilku drinkach ?. Co nie zmienia faktu, że mam prezdyspozycje do dobrego słuchu i oceny wokalnej innych. Podobnie Jak Pani Zapendowska, niedowidzę, ale słyszę perfekcyjnie ? ? choć o śpiewaniu na poważnie nie myślę. ?

W telewizji NOBOX TV prowadzi Pan program „Muzyczna poczta”, jak powstał pomysł i czy to jest Pana autorski program ?

Program zrodził się w mojej głowie w ciągu 15 minut i jest moim autorskim pomysłem. Niebawem ukarzę się w jesiennej ramówce w nowej odsłonie i formule.

Według sondażu CBOS, wynika, że 63% Polaków lubi Disco Polo, zgodzi się Pan z tym czy ma Pan inne zdanie ?

Zgadzam się, że coraz więcej ludzi słucha Disco Polo, a wyniki podaje wiarygodne źródło CBOS.

Co sądzi Pan o tz. artystach jednego przeboju np. Sławomir ?

Sławek jest przede wszystkim aktorem. Jenostrzałowy przebój nie czyni z nikogo Królem Disco Polo. Artysta musi jeszcze dużo osiągnąć i zagrać koncertów, żeby Zenek, kiedyś zechciał oddał tytuł (hahhaha)

Muszę zapytać o to. Jakie ma Pan zdanie na temat talentu Sióstr Godlewskich ?

Przede wszystkim obie siostry mają talent, ale na pewno nie artystyczny i nie do śpiewania.

Czy nie uważa Pan że na Polskim rynku jest za dużo telewizji z muzyką Disco Polo ?

Ta sytuacja się zmieni Disco polo Music zniknie z eteru. Zostanie jedynie prężnie działająca POLO TV i Power TV

Co chciały Pan powiedzieć czytelnikom portalu SATinfo24.pl

Życzę wszystkim czytelnikom, dużo uśmiechu dla innych, wielu fajnych ludzi dookoła, czasami należy “poluzować gumę” ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *