Rośnie zasięg relacji live Wirtualnej Polski na Facebooku

Od lipca do września 2017r. łączny zasięg relacji live przygotowanych przez Wirtualną Polskę na Facebooku wyniósł aż 157 milionów. To oznacza, że tyle razy użytkownicy portalu społecznościowego widzieli je na swoim smartfonie albo monitorze.

 

Relacje WP na Facebooku na żywo jednocześnie ogląda nawet 12 tysięcy użytkowników. To wynik, którym mogą pochwalić się największe światowe media.

 – Podobną liczbę widzów na FB miał na przykład spacer astronautów po Międzynarodowej Stacji Kosmicznejmówi Krzysztof Majak, szef social media Wirtualnej Polski. Nasz live z przypłynięcia do Polski największego statku pasażerskiego na świecie, oglądało w szczytowym momencie blisko 10 tys. widzów, co zapewniło ponad dwumilionowy zasięgdodaje Majak. 

Bardzo dobre wyniki notowały również przekazy na żywo z największych ośrodków turystycznych oraz z wizyty w Polsce prezydenta USA, Donalda Trumpa. Portal nie tylko przygotowuje relacje z najważniejszych wydarzeń. Transmitowane są też debaty, komentarze ekspertów, redakcyjne testy, wywiady ze znanymi artystami i sportowcami. Wirtualna Polska ma sześcioosobowy zespół obsługujący transmisje na żywo na Facebooku i stronie głównej WP. W ciągu ostatnich miesięcy  ponad 30 osób przeszło szkolenie z produkcji wideo i relacji live. Kolejnych 20 dziennikarzy ma być przeszkolonych do końca roku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *