Człowieka Wolności 2017 tygodnika Sieci

Rozpoczęła się kolejna edycja wyjątkowego plebiscytu tygodnika Sieci. Już po raz piąty Czytelnicy oraz Kapitała zdecydują, do kogo trafi nasze wyjątkowe wyróżnienie. Wybierzmy razem Człowieka Wolności 2017 tygodnika Sieci.

 

Plebiscyt zorganizowaliśmy po raz pierwszy w 2013 roku. Ideą plebiscytu jest uhonorowanie Polaków szczególnie zasłużonych dla budowy demokracji i obrony wolności słowa w naszym kraju. Szukamy patrioty, dla którego wolność jest wartością najważniejszą, a jej ochrona i szerzenie codzienną powinnością.

W zeszłym roku tytuł Człowieka Wolności otrzymał Premier Jarosław Kaczyński, za rok 2015 nagrodziliśmy Prezydenta Andrzeja Dudę. Laureatami dwóch wcześniejszych edycji byli poeta Jarosław Marek Rymkiewicz (2014) i historyk prof. Krzysztof Szwagrzyk (2013).

Od 30 października do 24 listopada 2017 r. można zgłaszać swoich kandydatów do naszego wyjątkowego wyróżnienia.

Zapraszamy Czytelników, by razem z nami wybierali Człowieka Wolności 2017. Aby zgłosić kandydata do plebiscytu wystarczy kupić tygodnik Sieci ze specjalnym kuponem, który uprawnia do oddania głosu. Prosimy wypełnić kupon i przesłać go do 24 listopada 2017 r. na adres: Fratria Sp. z o.o., ul. Finlandzka 10, 03-903 Warszawa, z dopiskiem „Plebiscyt”.

Głosować można również na www.wsieciprawdy.pl. Tam też dostępny jest regulamin plebiscytu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *