Rozwiązanie ESET Endpoint Security z prestiżową nagrodą Gartnera

Firma ESET, producent popularnych w Polsce i na świecie rozwiązań zabezpieczających dla firm i użytkowników indywidualnych, została nagrodzona brązowym wyróżnieniem w najnowszym zestawieniu Gartner Peer Insights Customers Choice 2017. Wspomniany ranking sklasyfikował programy typu Endpoint – zabezpieczające urządzenia końcowe w sieciach firmowych.

 

Gartner Peer Insights Customers Choice 2017 to ranking dostawców, przygotowywany w oparciu o opinie i oceny pracowników działów IT oraz właścicieli firm, którzy kupili, wdrożyli i wykorzystywali w swoich sieciach firmowych rozwiązania zabezpieczające typu Endpoint, producentów uwzględnionych w zestawieniu. Gartner w rankingu wyróżnił czterech producentów rozwiązań ochronnych, biorąc pod uwagę dwa kryteria: liczbę opinii użytkowników poszczególnych rozwiązań oraz ocenę ogólną tych rozwiązań przyznaną przez wspomnianych użytkowników.

Rozwiązanie ESET Endpoint Security zostało ocenione przez 116 użytkowników, którzy przyznali mu średnią ocenę na poziomie 4,7 (maksymalna możliwa do uzyskania ocena to 5). Recenzenci docenili  rozwiązanie firmy ESET m.in. za jego atrakcyjną cenę, łatwość wdrożenia w sieci firmowej, intuicyjne zarządzanie klientami oraz wysokiej jakości wsparcie techniczne. W rezultacie firma ESET znalazła się w gronie czterech firm, które w ocenie samych użytkowników oferują najlepsze rozwiązania do ochrony urządzeń końcowych w sieciach firmowych.

Więcej na temat zestawienia Gartner Peer Insights Customer Choice 2017 można przeczytać na stronie http://www.gartner.com/newsroom/id/3807164

Na temat Gartner Peer Insights:

Recenzje Gartner Peer Insights stanowią subiektywne opinie indywidualnych użytkowników końcowych, bazujące na ich własnych doświadczeniach i nie reprezentują opinii firmy Gartner oraz podmiotów od niego zależnych.

Wyróżnienia Gartner Peer Insights Customer Choice są przyznawane w oparciu o subiektywne opinie indywidualnych użytkowników końcowych, bazujące na ich własnych doświadczeniach, liczbie opublikowanych opinii Gartner Peer Insights oraz ogólnej ocenie, przyznanej danemu producentowi na rynku, co precyzuje strona http://www.gartner.com/reviews-pages/peer-insights-customer-choice-awards/ i w żaden zamierzony sposób nie reprezentuje opinii firmy Gartner i podmiotów od niej zależnych.


Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *