MediaTVN Warner Bros. Discovery PolskaZapowiedzi TV

Różne oblicza życia w Discovery Life

Discovery Life już niebawem wyemituje wiele fascynujących programów. Co czeka na widzów w lutym? Na dobry początek, niezwykłe historie ludzi, do których los się uśmiechnął. „Niespodziewana fortuna” pokaże jak jeden dzień na zawsze odmienił ich życie i jak stali się prawdziwymi bogaczami. Szczęście musi towarzyszyć też mężczyznom, którzy samodzielnie wychowują swoje dzieci. Czy w natłoku obowiązków, samotni ojcowie poradzą sobie z randkowaniem? Do wachlarza propozycji, Discovery Life dorzuca jeszcze historię ekspertki od długich włosów, która wierzy, że jej metoda przedłużania włosów całkowicie odmieni branżę kosmetyczną.

 

„Niespodziewana fortuna”

Od 11 lutego, godz. 20:50

„Niespodziewana fortuna” przedstawia historie osób, które szybko i w zaskakujący sposób zdobyły ogromne pieniądze, a także… sławę! Program śledzi przemiany życiowe, które są wynikiem nieoczekiwanej fortuny, która wpadła w ręce zwykłych ludzi.

Widzowie przekonają się, że pieniądze, które pojawiły się z dnia na dzień, diametralnie zmieniają życie. Co można zrobić, a czego już nie trzeba? Jak daleko może zaprowadzić tych farciarzy odrobina szczęścia?

„Samotny tata pozna…”

Od 14 lutego, godz. 08:50

Wyprawa do szkoły, pełnoetatowa praca, wspólne odrabianie lekcji i zabawa z dziećmi. Wydawać by się mogło, że to grafik niejednej supermamy. Jednak te wszystkie obowiązki spoczywają na barkach bohaterów programu „Samotny tata pozna…”. Czy w ich życiu jest jeszcze miejsce na miłość? Poznajcie losy pięciu samotnych ojców, którzy szukają nie tylko uczucia w swoim życiu, ale także kobiety, która pokocha ich dzieci jak własne.

Program pokaże między innymi jak wyglądają randki mężczyzn samotnie wychowujących potomstwo, a także zdradzi jakie cechy powinna mieć ich wymarzona partnerka.

„Bogini długich włosów”

Od 19 lutego, godz. 13:50

Która dziewczynka nie śniła o bajecznie długich włosach? Podążając za marzeniami Christina Oliva poszła o krok dalej i stworzyła imperium przedłużania włosów. Ta młoda kobieta zaczęła realizować swoją pasję w garażu rodziców, mając zaledwie 18 lat. Christina nie ukończyła żadnych biznesowych kursów, a sukces zawdzięcza tylko sobie. Pomocna okazała się jej zuchwała natura, determinacja oraz oczywiście grupa lojalnych klientów.

W programie, „Bogini długich włosów” podejmuje kolejny odważny krok w swojej karierze i otwiera salon w samym sercu Manhattanu. Zgrana włosko-amerykańska rodzina Christiny pomaga jej stawić czoła rozmaitym wyzwaniom, takim jak problemy osobiste, zmartwienia finansowe, czy skomplikowane relacje z pracownikami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *