Różowa Pantera znowu grasuje w Boomerangu

Zwariowane przygody różowego spryciarza powrócą na antenę Boomeranga już 18 marca. Fani kultowej postaci mogą liczyć na to, że jak zwykle popisze się ona błyskotliwym intelektem i nie raz utrze nosa swojemu odwiecznemu wrogowi – Nochalowi.

 

Animowana postać Różowej Pantery po raz pierwszy pojawiła się w czołówce filmu o przygodach inspektora Jacques’a Clouseau z 1963 roku. Dwa lata później powstały pierwsze odcinki kreskówki z tym rezolutnym zwierzakiem w roli głównej, a seria szybko zyskała sympatię szerokiej publiczności.

Wyprodukowana przez Cartoon Network „Różowa Pantera i przyjaciele” jest nowoczesną adaptacją klasycznych losów owej sympatycznej postaci z lat 60. Zabawny spin-off przedstawia nastoletnią wersję bohatera i jego obfite w zwroty akcji przygody. Serial jest pełen różnego rodzaju rywalizacji, w których istotne role odgrywają Nochal – główny nemesis Pantery, zawsze starający się pokrzyżować jego plany, a także zmyślny Mrówek i jego wróg Mrówkojad.

Odcinki serialu „Różowa Pantera i przyjaciele” można będzie oglądać na kanale Boomerang już od 18 marca. Emisja od poniedziałku do niedzieli o godz. 14:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *