Rusza drugi etap sprzedaży biletów na 17. Konkurs Piosenki Eurowizji Junior 2019

Od 8 października 2019 roku, od godz. 9.00 będzie można kupić bilety na dwa koncerty 17. Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2019 – Finał Jurorski, który odbędzie się w sobotę 23 listopada i Koncert Finałowy, który odbędzie się w niedzielę 24 listopada.

 

 

 

 

Telewizja Polska wspólnie ze współpracującymi bileteriami rozpoczyna sprzedaż drugiej puli biletów na dwa dni Konkursu. Dla fanów Eurowizji organizator – TVP – przygotował też dodatkowe atrakcje.

Poza biletami, których pierwsza pula wyprzedała się błyskawicznie, hitem sprzedażowym okazał się pakiet Meet&Greet, czyli możliwość spotkania z Roksaną Węgiel – zwyciężczynią Eurowizji Junior 2019 i prowadzącą konkurs w Gliwicach. Drugi etap sprzedaży biletów na Eurowizję Junior 2019 to także ostatnia szansa na kupno biletu na spotkanie i wspólne zdjęcie z wokalistką, które wykona zawodowy fotograf. Każdy uczestnik tego wydarzenia otrzyma od TVP pamiątkowy gadżet.

Konkurs Eurowizji Junior 2019 w Gliwicach będzie obfitować także w dodatkowe atrakcje. W sobotę i niedzielę będzie można zakupić wyjątkowe, limitowane produkty sygnowane logo Eurowizji Junior. Będą to m.in. plecaki, koszulki, czapki, przygotowane specjalnie na tę okazję srebrne bransoletki oraz głośniki bluetooth. Część gadżetów będzie można nabyć u jednego z partnerów biletowych przed koncertem, a część tylko na terenie Areny Gliwice w specjalnym Fan Shopie w dni koncertów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *