Rusza OPPO Black Week! (wideo)

Od dziś wybrane smartfony OPPO są dostępne w promocyjnych cenach, a obniżki sięgają nawet 500 zł! Wśród okazyjnych ofert można znaleźć również popularne słuchawki bezprzewodowe TWS stworzone we współpracy z Dynaudio.

 

Black Friday jeszcze przed nami, ale OPPO już startuje ze specjalnymi ofertami. W ramach OPPO Black Week w wyjątkowych cenach można kupić sztandarowe urządzenia marki – wybrane smartfony z Serii Reno i słuchawki Enco X oraz Enco Free2.

Smartfony z Serii OPPO Reno nawet o 500 zł taniej!

Smartfony z Serii OPPO Reno6 zadebiutowały w Polsce 9 września i z miejsca stały się hitem sprzedaży. Zarówno użytkownicy, jak i eksperci konkursu Dobry Wzór 2021, docenili ich unikalny design OPPO Reno Glow i zaawansowane funkcje wideo, takie jak, ulepszona funkcja AI Highlight Wideo oraz zupełnie nowa funkcja Bokeh Flare Portrait Wideo, która zapewnia kinowej jakości efekt rozmycia tła.

Od dziś obydwa smartfony z Serii OPPO Reno6 dostępne są w wyjątkowo niskich cenach. Cena OPPO Reno6 Pro 5G została obniżona o 500 zł, dzięki czemu można go nabyć już za 3199 zł.

Z kolei model OPPO Reno6 5G jest dostępny w cenie niższej o 300 zł, czyli za 2199 zł.

Dodatkowo w okazyjnych cenach można kupić smartfony z Serii OPPO Reno5, czyli modele OPPO Reno5 5G, OPPO Reno5 Lite i OPPO Reno5 Z 5G.

Promocja na słuchawki TWS

W swoich centrach badawczych OPPO doskonali m.in. technologie dźwięku, co w efekcie zapewnia słuchawkom bezprzewodowym TWS marki doskonałe brzmienie, zaawansowaną reedukację szumów, wyjątkowy design i wysoką jakość.

Obecnie w ramach OPPO Black Week, w wyjątkowo okazyjnych cenach, można nabyć słuchawki TWS stworzone we współpracy z Dynaudio – słynną duńską firmą produkującą sprzęt Hi-Fi klasy premium. Słuchawki OPPO Enco X i OPPO Enco Free2 są dostępne w cenach niższych już o ponad 200 zł.

Promocyjne oferty OPPO Black Week są dostępne do końca listopada br. w sklepach internetowych, w partnerskich sieciach retail OPPO oraz w wybranych stacjonarnych punktach sprzedaży.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *