Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Rusza przedsprzedaż moto g60 – połączenie ultrawysokiej rozdzielczości i ultraszybkiego działania

Nowy smartfon motorola moto g60 debiutuje na polskim rynku i szykuje się na półki sklepowe. Od 20 listopada dostępny będzie w przedsprzedaży w wybranych sieciach oraz na oficjalnej stronie Motoroli.

 

Któż by nie chciał mieć wszystkich narzędzi do łączenia się ze światem i wyrażania swojej osobowości w jednym miejscu, na wyciągnięcie ręki? Motorola zawsze stara się zwiększać możliwości użytkowników, a moto g60 nie tylko zaspokaja ich potrzeby, ale też oferuje jeszcze więcej. Jako pierwsze urządzenie z tej rodziny moto g60 ma system aparatów fotograficznych o rozdzielczości 108 MP1 z największymi w historii Motoroli pikselami aparatu fotograficznego, a także baterię o ogromnej pojemności 6000 mAh, wyświetlacz z wysoką częstotliwością odświeżania i procesor Qualcomm® Snapdragon™ 732G zapewniający ultraszybką reakcję.

chcesz lepszych zdjęć? sięgnij po moto g60

moto g60 ma system aparatów o rozdzielczości 108 MP1 z zupełnie nową technologią Ultra Pixel. Technologia ta łączy 9 pikseli w jeden wielki ultrapiksel 2,1 µm. W ten sposób użytkownicy uzyskują 9 razy większą światłoczułość umożliwiającą robienie niezwykle ostrych i jasnych zdjęć o ultrawysokiej rozdzielczości w nawet najtrudniejszych warunkach oświetleniowych. Oprócz matrycy o ultrawysokiej rozdzielczości 108 MP1 kreatywni użytkownicy mają do dyspozycji ultraszerokokątny obiektyw 118°, dzięki któremu w kadrze mieści się 4 razy więcej sceny, dlatego można uwiecznić dokładnie taki obraz, jaki widzą nasze oczy. Z kolei obiektyw Macro Vision umożliwia 4 razy większe przybliżenie obiektu niż przy użyciu zwykłego obiektywu i ukazanie jego najdrobniejszych szczegółów. Jest tu też czujnik głębi, dzięki któremu zwykłe zdjęcia można zmieniać w profesjonalne portrety. Spośród nowych i atrakcyjnych funkcji aparatu warto wymienić tryb Dual Capture. Przy użyciu tej funkcji można nagrywać wideo tylnym i przednim aparatem jednocześnie, by przedstawiać obiekt i siebie w jednym kadrze.

Nikt nie lubi się przejmować poziomem naładowania baterii, dlatego moto g60 ma baterię o ogromnej pojemności 6000 mAh, która zapewnia pełny spokój. Dzięki zapasowi energii do nieprzerwanego działania przez 54 godziny3 nawet najbardziej intensywny dzień w pracy nie rozładuje baterii. Kiedy nadejdzie jednak pora na uzupełnienie baterii, TurboPower™ 20 zapewni godziny działania po minutach ładowania4, dzięki czemu oszczędza się czas i można szybko powrócić do ważnych spraw.

Procesor Snapdragon™ 732G renderuje grafikę niezwykle szybko i steruje systemem aparatów o wysokiej rozdzielczości, dlatego gry prezentują się bardziej realistycznie, a zdjęcia są jeszcze ostrzejsze. Smartfon ma też 6 GB pamięci RAM, dlatego można sprawnie przełączać aplikacje. Całej tej szybkości towarzyszy również niezwykła efektywność energetyczna, dlatego imponująca wydajność nie powoduje rozładowywania baterii.

Na fantastycznym wyświetlaczu Max Vision FHD+ o przekątnej 6,8” Twoje ulubione filmy, seriale i gry będą się prezentować wyjątkowo realistycznie. Jest on zgodny ze standardem HDR10, dlatego kolory odtwarzane są wierniej, z lepszą jasnością i kontrastem. Jako pierwsze urządzenie Motoroli z częstotliwością odświeżania 120 Hz5 moto g60 wyświetla obraz dwa razy płynniej niż typowe smartfony, dlatego można przeglądać strony internetowe, korzystać z gier i oglądać wideo sprawnie, bez niemal żadnych opóźnień.

Tym imponującym parametrom towarzyszy 128 GB niezawodnej, wbudowanej pamięci masowej6, która pomieści mnóstwo zdjęć, filmów, muzyki, aplikacji i gier. Korzystając z karty microSD, można zawsze łatwo dodać nawet 1 TB miejsca6.

eleganckie wykonanie pod każdym względem

To urządzenie zostało pieczołowicie przemyślane i wykonane. Ultrawąska ramka zapewnia więcej miejsca na ekranie od krawędzi do krawędzi, a kolorowy panel otaczający tylne obiektywy dodaje smartfonowi szyku. Nowoczesna, jednolita obudowa jest utrzymana w stylowym, stalowoszarym kolorze Dynamic Gray.

Smartfon działa równie efektownie jak wygląda. System Android 11 jest zoptymalizowany pod kątem sposobu użytkowania urządzenia, dzięki czemu można z niego korzystać w sposób bardziej intuicyjny, bezpieczny i osobisty. W tej nowej wersji systemu oferowanego przez Google można lepiej porządkować konwersacje w komunikatorach, sterować połączonymi urządzeniami oraz bardziej bezpośrednio zarządzać prywatnością danych. Android 11 zawiera też nowe i udoskonalone funkcje ułatwienia dostępu dla fanów marki Motorola, w tym szybszy i łatwiejszy w obsłudze Voice Access i skróty wspomagane przez Asystenta.

Motorola nieustannie stara się zapewniać użytkownikom czystą wersję systemu Android, a jednocześnie znajdować nowe sposoby upraszczania interakcji z telefonem i jego technologiami. W ramach My UX Motorola dodaje mnóstwo przydatnych funkcji, które umożliwiają dostosowanie urządzenia do pracy w wybrany sposób. Można nim sterować za pomocą prostych gestów, dostosowywać ustawienia funkcji rozrywkowych i nadawać mu niepowtarzalny wygląd.

Zgodnie ze swoją misją upowszechniania technologii i przydatnych innowacji Motorola wzbogaciła moto g60 o różne niesamowite i ważne funkcje. System aparatów o rozdzielczości 108 MP1 — po raz pierwszy w rodzinie moto g — z największymi pikselami w historii Motoroli, bateria o ogromnej pojemności 6000 mAh i — również nowa w urządzeniach Motoroli — częstotliwość odświeżania 120 Hz5 oferują użytkownikom bezprecedensowe możliwości tworzenia materiałów cyfrowych i łączenia się z innymi osobami.

Dostępność

Nowa motorola moto g60 dostępna będzie w przedsprzedaży od 20 listopada do 3 grudnia 2021 r. na stronie motorola.com oraz w sieciach sklepów: RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt, x-kom, Neonet w rekomendowanej cenie detalicznej 1399 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *