PolsatSport w TV

Rusza Studio Futbol 2018 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News

Już w czwartek rozpocznie się tak długo oczekiwany piłkarski mundial. Reprezentacja Polski zmagania rozpocznie dopiero 19 czerwca meczem z Senegalem, jednak wszystkie ważne informacje, dotyczące Biało-Czerwonych i nie tylko, będzie można znaleźć w nowym programie Studio Futbol 2018.

 

Cały świat z zapartym tchem czeka na rozpoczęcie piłkarskich mistrzostw świata w Rosji. Już w czwartek po uroczystej ceremonii otwarcia, którą swoimi występami uświetnią brytyjski piosenkarz Robbie Williams i rosyjska śpiewaczka operowa Aida Garifullina, rozpocznie się pierwszy mecz, w którym gospodarze zmierzą się z Arabią Saudyjską. Spotkanie zapowiada się niezwykle ciekawie, bowiem Rosjanie mają ogromny apetyt na sukces na tej imprezie.

Reprezentacja Polski do rywalizacji dołączy dopiero 19 czerwca meczem z Senegalem. Kibice drżą o zdrowie Kamila Glika, który walczy z czasem o powrót do zdrowia po poważnej kontuzji barku. Również Rafał Kurzawa nabawił się urazu stawu skokowego. Wieści z polskiego obozu, ale nie tylko, będzie można znaleźć w nowym programie Studio Futbol 2018.

Czwartkowy program poprowadzi Przemysław Iwańczyk, a jego gośćmi będą ekspert i komentator Polsatu Sport Roman Kołtoń oraz wielki fan piłki nożnej, bokser Andrzej Fonfara. Na co dzień pięściarz interesuje się piłką klubową i sympatyzuje z Legią Warszawa, lecz na czas mundialu zjednoczy się z całą Polską kibicując Biało-Czerwonym. Dodatkowe informacje i przegląd codziennej prasy zaprezentuje Marcin Lepa.

Transmisja programu Studio Futbol 2018 od godziny 8.05 w Polsacie Sport i Polsacie Sport News.

Futbol News 2018 poprowadzi Karolina Szostak.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *