Ruszają castingi do „Szansy na sukces. Eurowizja Junior 2022”

Po raz kolejny zdolni, młodzi wokaliści będą mogli spełnić swoje marzenie o występie na eurowizyjnej scenie. Już w najbliższy weekend w TVP odbędą się castingi do programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”.

 

Telewizja Polska zaprasza na castingi do programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”, które odbędą się 14 i 15 maja w Warszawie, w siedzibie Telewizji Polskiej przy ul. Woronicza 17 (blok F). Podczas castingów zostaną wyłonieni uczestnicy programu „Szansa na sukces. Eurowizja Junior 2022”. Nagrodą główną będzie reprezentowanie Polski w tegorocznej edycji Konkursu Piosenki Eurowizji Junior 2022 w Armenii.

Rejestracja kandydatów odbędzie się w godz. 9:00-15:00. W castingu mogą wziąć udział dzieci w wieku 9-13 lat (kandydat nie może mieć skończonych 14 lat do dnia 11 grudnia 2022). Organizatorzy proszą o przygotowanie dwóch piosenek oraz podkładów na pendrivie.

Wokaliści zakwalifikowani do udziału w programie wezmą udział w kolejnym etapie, złożonym z trzech odcinków. Zwycięzcy każdego z nich zmierzą się w finale, podczas którego zostanie wyłoniony eurowizyjny reprezentant Polski.

 

 

Finał konkursu „Eurowizja Junior 2022” odbędzie się w Erywaniu, stolicy Armenii 11 grudnia 2022 roku.

Dodatkowo, w niedzielę 15 maja Telewizja Polska zaprasza wszystkich chętnych do udziału w przesłuchaniach do programu „Szansa na sukces. Opole 2023”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *