Bez kategorii

Ruszają polskie profile HONOR w mediach społecznościowych

HONOR, globalna marka technologiczna, rozpoczęła działania w digitalu, ogłaszając uruchomienie polskich profili w mediach społecznościowych. Od 7 grudnia fani marki będą mogli ją obserwować na Facebooku oraz Instagramie.

 

Wszystkie urządzenia HONOR oraz wykorzystywane w nich technologie są tworzone z myślą o ludzkich potrzebach. To założenie przyświeca też założeniu kont w mediach społecznościowych, dzięki którym obserwujący je użytkownicy zyskają możliwość bezpośrednio kontaktu z marką. Profile HONOR będą wykorzystywane do bieżącej komunikacji – od zapowiedzi urządzeń marki, przez ich szczegółową prezentację, po kampanie specjalne.

„Polska jest dla marki HONOR bardzo ważnym rynkiem. Chcemy być blisko użytkowników naszych urządzeń i komunikować się z nimi, także bezpośrednio. Polskie konta HONOR w mediach społecznościowych pozwolą nam na większą interakcję z fanami, dlatego gorąco zachęcam do ich obserwowania”powiedziała Dorota N. Haller, Marketing, Communications & PR Director w HONOR Polska.

Za prowadzenie profili marki HONOR w mediach społecznościowych odpowiadają agencje Loyalty Point oraz Bluecloud Interactive.

Polskie profile marki HONOR są dostępne pod poniższymi adresami:

Facebook: https://www.facebook.com/HonorPL

Instagram: https://www.instagram.com/honor_polska/ 

foto. HONOR

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *