DVB-TMediaZapowiedzi TV

Idealne święta, ale… Kampania kanału Antena HD (wideo)

Antena HD prezentuje tegoroczną ramówkę w nieszablonowy sposób, wyłamując się z ram idealnego świątecznego obrazka. W humorystycznych spotach skupia się na sytuacjach zaistniałych podczas rodzinnej wigilii ukazując je z przymrużeniem oka.

 

W krótkich spotach możemy ujrzeć sceny pokazujące zachowania i sytuacje podczas świątecznych spotkań rodzinnych, z którymi zmierzyła się większość z nas. Babcia krytykująca sałatkę, natarczywy dziadek wypytujący o sympatię, czy wujek opowiadający co roku ten sam żart.

Pomysłodawcy podkreślają, że do tego potrzebna jest telewizja i wspólne oglądanie filmów w kanale Antena HD. A te upłyną pod znakiem znakomitej rozrywki. Prawdziwe perełki filmowe dostarczą mnóstwa emocji przyprawiających o dreszcze, śmiech i wzruszenia.

Świąteczna uczta filmowa rozpocznie się już w sobotę 23 grudnia o godzinie 20:00, wraz z emisją przezabawnej, szalonej czeskiej komedii “JA CHCEM BYĆ BABA! czyli czego pragną mężczyźni”. Wigilię rozpocznie „Kolędowanie z Teresą Werner” o godzinie 14:30.

 

 

O godzinie 15:30 klasyk lat 40’ „To wspaniałe życie” udowodni, że duch świąt jest ponadczasowy. Czym byłby wigilijny wieczór bez kultowej polskiej komedii – „Rozmowy kontrolowane” ze znakomitą obsadą Stanisławem Tymem, Krzysztofem Kowalewskim, czy Ireną Kwiatkowską, o godzinie 18:00. Wyczekiwanie na pierwszą gwiazdkę urozmaici komedia o miłości, przyjaźni i rodzinie- „Happy New Year”, o godzinie 20:00.

Dla widzów spragnionych wybuchowych wrażeń i efektów specjalnych – „Operacja Morze Czerwone” o godzinie 22:00. W Boże Narodzenie Antena HD nie zwalnia tempa, stawiając na kino wypełnione akcją. O godzinie 20:00 „Czerwony Skorpion” z Dolphem Lundgrenem, tuż po nim o godzinie 22:00 – „Hitman: Cena Zemsty” z Chuckiem Norrisem.

Drugi dzień świąt to czas na absolutny hit kanału z Peterem Falkiem „Columbo” o godzinie 15:00. Świąteczne pasmo zakończy emisja wysokobudżetowej produkcji – „Hansan: Narodziny smoka” o godzinie 22:00. Autorami tegorocznej oprawy i spotów są Paweł Sobolewski i Przemysław Lorek.

foto. Antena 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *