Internet & Gry - Reklama

Ruszyła kolejna edycja akcji Havas Xmas!

Havas Media Group kolejny rok z rzędu pomaga najbardziej potrzebującym dzięki aplikacji Havas Xmas. W tym roku środki zebrane w charytatywnej akcji zostaną przekazane Fundacji Warszawskie Hospicjum dla Dzieci, Fundacji Azyl pod Psim Aniołem, Podkarpackiemu Hospicjum dla dzieci i Fundacji Rak’n’Roll.

 

Havas Xmas to cykliczny projekt Havas Media Group, którego celem jest świąteczna pomoc najbardziej potrzebującym. W tym roku akcja realizowana jest już po raz czwarty, a w zabawie mogą wziąć udział wszyscy pracownicy Havas Media Group oraz klienci i partnerzy biznesowi, którzy dzięki zaproszeniu pobiorą darmową aplikację Havas Xmas. Aplikacja, która od dziś jest dostępna w serwisie App Store i Google Play, działa na zasadzie kalendarza adwentowego, codziennie (począwszy od 6 grudnia br) odkrywając kolejne pytanie do użytkowników. Dotyczą one zwyczajów związanych z obchodami Bożego Narodzenia oraz ciekawostek ze świata reklamy i są podane w zabawnej i angażującej formule. Każda poprawna odpowiedź jest nagradzana punktami, które następnie zostaną przeliczone na pieniądze.

Patrząc na dotychczasowe efekty akcji Havas Xmas, również w tym roku nie wahaliśmy się ani chwili i uruchomiliśmy kolejną edycję aplikacji. Nie musimy dodawać, że to projekt, który nas szczególnie nakręca do działania, bo powstał z oddolnej inicjatywy naszych pracowników! Również w tym roku to nasi specjaliści wybrali fundacje i przygotowali adwentowe  zagadki. W Havas Media Group chcemy realnie działać i pomagać wykorzystując do tego celu najnowszą technologię. Wystarczy pobrać naszą bezpłatną aplikację aby w prosty, zabawny i co najważniejsze efektywny sposób pomóc tym, którzy tego wsparcia najbardziej potrzebują. Bardzo dziękujemy naszym pracownikom, klientom i partnerom biznesowym za aktywny udział w poprzednich edycjach i serdecznie zapraszamy wszystkich po raz kolejny do wspólnej zabawy i pomaganiamówi Małgorzata Węgierek, CEO Havas Media Group.

W ramach trzech poprzednich edycji akcji Havas Xmas na pomoc potrzebującym zostało przekazane ponad 75 tysięcy złotych, a beneficjentami zostali Fundacja Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci, Fundacja Przystań Ocalenie, Stowarzyszenie “mali bracia Ubogich”, Fundacja NAGLE SAMI, Fundacja Chcę Żyć, Fundacja Hospicjum Onkologiczne św. Krzysztofa oraz Hospicjum „Światło”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *