„Są zdolni do wielu rzeczy… jakich rzeczy?”. „BELFER” Sezon 2. (wideo)

Dramatyczne wydarzenia we wrocławskiej szkole z udziałem bohaterów granych przez Macieja Stuhra, Zofię Wichłacz, Michalinę Łabacz, Elizę Rycembel, Szymona Piotra Warszawskiego i wielu innych – CANAL+ odsłania karty dotyczące „BELFRA”. Stacja zaprezentowała główny zwiastun drugiego sezonu. „BELFER” Sezon 2. od 22 października w każdą niedzielę o 21:30. Tylko w CANAL+.
 
Belfer, Paweł Zawadzki (Maciej  Stuhr), zostaje zmuszony do podjęcia pracy w jednym z prestiżowych  liceów we Wrocławiu. Już wydarzenia pierwszych kilku dni w nowej szkole  wywołują w nim wstrząs. W  liceum dochodzi do tragedii. Pojawia się milion pytań, na które nie ma  odpowiedzi. Jedno jest jasne: na terenie liceum toczy się mordercza gra.  To nie jest szkoła, jak każda inna. To nie są zwykli uczniowie, a  Belfer nie znalazł się tam przypadkowo.
To będzie mocny strzałKAROLINA KORWIN PIOTROWSKA O DRUGIM SEZONIE „BELFRA” DLA PARTY.PL
Pierwszy odcinek (…) wciąga od początku. Świetny klimat, napięcie, znakomici aktorzyMACIEJ GAJEWSKI, „ESQUIRE”
 

 
Nowa strona przenosi widzów w świat serialu „BELFER” Sezon 2. Fani produkcji znajdą tu wszystkie informacje na temat bohaterów, a także premierowe materiały wideo, plakaty, zdjęcia z planu oraz aktualności. Zapraszamy również na oficjalny profil „BELFRA” na Instagramie: @belferoriginal oraz profil CANAL+: @canalpluspolska
„BELFER”. SEZON 2. OD 22 PAŹDZIERNIKA 2017. TYLKO W CANAL+

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *