MediaPlatforma Canal+/ Canal+ PolskaZapowiedzi TV

„Sala samobójców. Hejter” – premiera prosto z kina w Canal+

CANAL+ zaprasza na kolejną premierę prosto z kina, tym razem w wyjątkowych okolicznościach i w bardzo ekspresowym tempie. Zaledwie dwa tygodnie po premierze kinowej abonenci Platformy CANAL+ będą mogli zobaczyć najnowszy film Jana Komasy „Sala samobójców. Hejter” – bez wychodzenia z domu. Już dziś wieczorem film będzie dostępny do wypożyczenia w usłudze PREMIERY VOD+ w cenie 25 zł. #ZOSTAŃWDOMU z CANAL+.

 

 

 

 

 

„Sala samobójców. Hejter” to kontynuacja „Sali samobójców”, debiutanckiego filmu Jana Komasy sprzed dekady. Nowy film opowiada historię Tomka (w tej roli Maciej Musiałowski), studenta prawa Uniwersytetu Warszawskiego, który zostaje wydalony z uczelni za plagiat. Postanawia jednak ukryć ten fakt przed światem i nadal korzystać z finansowego wsparcia państwa Krasuckich (grają ich Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Aleksander) i przyjaciółki z czasów dzieciństwa, w której skrycie się podkochuje.

Klienci CANAL+ mogą wypożyczyć film bezpośrednio na dekoderze i odtwarzać na telewizorze lub dowolnym urządzeniu dzięki usłudze nc+ GO. Opłata za wypożyczenie będzie doliczona do kolejnego rachunku.

Producentem filmu „Sala samobójców. Hejter” jest Naima Film, a koproducentami – CANAL+ Polska, dFlights, TVN i Coloroffon. Za dystrybucję odpowiada Kino Świat.

 

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER – oficjalny zwiastun filmu

‼ Zobaczcie trailer filmu "Sala samobójców. Hejter" ‼ To nowa koprodukcja CANAL+ w reżyserii Jana Komasy, autora nominowanego do Oscara filmu "Boże Ciało". W obsadzie m.in.: Maciej Musiałowski, Agata Kulesza, Danuta Stenka, Vanessa Aleksander, Maciej Stuhr i i Julia Wieniawa.Chwytający za gardło cyber-thriller w kinach już od 6 marca! ❤

Opublikowany przez CANAL+ Polska Piątek, 7 lutego 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *