Technologia - Promocje

Samsung Smart Pack dla posiadaczy Smart TV

Rusza kolejna edycja Programu Samsung Smart Pack, dzięki której użytkownicy telewizorów Samsung Smart TV będą mogli skorzystać z bezpłatnego dostępu do filmów i seriali. Wygodna kanapa, duży ekran, świetna jakość obrazu i dobre kino to przepis na idealny zimowy wieczór.

 

 

 

 

Z myślą o wszystkich fanach dobrego kina i serialowych maratonów Samsung po raz kolejny uruchomił Program Smart Pack. Tym razem do wyboru jest dostęp do FilmBox Live lub możliwość wypożyczenia filmów z serwisu CHILI.

Programem Smart Pack objęte są telewizory Samsung Smart TV z 2017, 2018 i 2019 roku, w tym modele z serii QLED 4K i 8K, na których dostępna jest aplikacja Samsung Smart Pack.

Pełna lista telewizorów objętych Programem Smart Pack dostępna jest na stronie www.smartpack.samsung.pl. Sprawdzisz to także uruchamiając dedykowaną aplikację Samsung Smart Pack na swoim telewizorze. Jeśli aplikacja będzie dostępna, a Program aktywny, będziesz mógł skorzystać z oferty. Wystarczy aktywować ją zgodnie z instrukcją podaną w aplikacji. Jeśli dostęp do oferowanej usługi wymaga vouchera, należy go pobrać i aktywować na stronie dostawcy treści w ciągu 14 dni. Jeśli aktywacja oferty nie wymaga pobrania vouchera, należy postępować zgodnie z instrukcją dostępną w aplikacji lub na www.smartpack.samsung.pl.

Gorące emocje na zimowe wieczory

W aplikacji FilmBox Live znajdziemy ponad 3 tys. materiałów VOD, w tym popularne filmy i seriale dla całej rodziny, wśród których znajdują się także filmy w jakości 4K, które są dostępne tylko dla posiadaczy telewizorów Samsung Smart TV. FilmBox Live to zarówno kultowe amerykańskie kino, z filmami takimi jak „Pulp Fiction” czy „Kill Bill” z waleczną Umą Thurman, jak i pozycje dla nieco młodszych widzów, w tym „Wojownicze Żółwie Ninja” czy „SpongeBob: Na suchym lądzie”. W ramach Programu Smart Pack pierwszy miesiąc dostaniemy w prezencie, a za kolejne zapłacimy 14,99 złotych.[1]

Z kolei wybierając dostęp do oferty CHILI dostaniemy 30 złotych do wykorzystania na filmy i seriale wybrane specjalnie dla użytkowników Samsung Smart TV. W aplikacji CHILI można wypożyczyć lub zakupić w wersji cyfrowej gorące premiery, a także tysiące filmów i seriali. Znajdziemy tam m.in. tegoroczny hit „Men in Black: International” czy poruszającą historię „O psie, który wrócił do domu”.

Oferta będzie aktualna do czasu wyczerpania puli kodów i voucherów.

[1] Cena promocyjna podana przez dostawcę usługi. Cena i zakres usługi w przyszłości mogą podlegać zmianom. Szczegóły w regulaminie Programu Smart Pack i regulaminie usługodawcy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *