Telekomunikacja - Telefony - Promocje

Samsung wprowadza program One UI 4 Beta dla urządzeń z serii Galaxy S21

Uczestnicy programu będą mogli przedpremierowo zapoznać się z nowym, udoskonalonym interfejsem, a także przekazać opinie na jego temat. Wszystko to zanim oprogramowanie oficjalnie zadebiutuje na rynku.

 

Firma Samsung ogłosiła start programu One UI 4 Beta dla smartfonów z serii Galaxy S21 (Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra). Ich posiadacze będą mogli zapoznać się z najnowszym interfejsem, działającym w oparciu o system operacyjny Android 12 i oferującym nowe, udoskonalone opcje personalizacji i prywatności.

– One UI 4 pozwala tworzyć własne, optymalne wrażenia mobilne. W Samsung wiemy, że każdy z naszych użytkowników ma wyjątkowe potrzeby i indywidualne preferencje – mówi dr TM Roh, President and Head of Samsung Electronics’ Mobile Communications Business. – Jak to miało miejsce w przypadku każdej z poprzednich wersji One UI, tak i teraz wysłuchaliśmy opinii użytkowników, aby dostarczyć narzędzia i innowacje, których potrzebują, by cieszyć się niezawodnymi i doskonalszymi doświadczeniami korzystania z urządzeń. 

Start One UI 4 Beta

Program One UI 4 Beta pozwala użytkownikom przetestować udoskonalone opcje interfejsu przed oficjalnym debiutem rynkowym nowej wersji. Właściciele urządzeń z serii Samsung Galaxy S21[1] w wybranych krajach[2] mogą zapisać się do programu za pośrednictwem aplikacji Samsung Members na swoich smartfonach. Będą oni mogli zapoznać się z designem i nowymi opcjami[3] One UI 4, a także przekazać swoje opinie, które firma Samsung wykorzysta do optymalizacji One UI 4 przed wprowadzeniem ostatecznej aktualizacji interfejsu, które będzie miało miejsce jeszcze w tym roku.

Zachwycające wrażenia własnego autorstwa

Oferowany przez Samsung interfejs użytkownika One UI zapewnia spójne wrażenia korzystania ze smartfonów Galaxy za sprawą uproszczonych i zoptymalizowanych interakcji oraz pozbawionego zbędnych elementów, eleganckiego designu. Uczestnicy programu One UI 4 Beta będą mieli okazję wypróbować wszechstronne możliwości personalizacji i ustawień prywatności. Pozwalają one zaprojektować własne, idealnie odpowiadające indywidualnym potrzebom wrażenia z użytkowania.

Perfekcyjnie dopasowany wygląd

One UI 4 oferuje niezliczone możliwości personalizacji. Liczne motywy pozwalają dostosować wygląd i funkcjonalność urządzenia za pomocą narzędzi do konfiguracji ekranu głównego, ikon, powiadomień, tapet i wielu innych. Co więcej, szczegółową personalizację – od widoczności aż po wygląd – umożliwiają także przeprojektowane, udoskonalone widżety. Użytkownicy otrzymują ponadto wygodniejszy dostęp do bardziej rozbudowanego i zróżnicowanego zestawu emotikon, które znajdują się w jednym miejscu. Dzięki temu można nimi łatwo zarządzać, ciesząc się z jeszcze bogatszych wrażeń z komunikacji.

Pełne bezpieczeństwo dzięki wszechstronnej kontroli prywatności

Nowy One UI 4 to także udoskonalone funkcje w zakresie prywatności i zabezpieczeń. Dzięki nim użytkownicy zyskują jeszcze bardziej czytelny obraz tego, jak ich dane są wykorzystywane w celu dostosowania ustawień i zapewnienia bardziej spersonalizowanych wrażeń. Specjalne ikony powiadamiają o użyciu aparatu i mikrofonu, a użytkownicy mogą natychmiast cofnąć pozwolenia na dostęp do swoich danych dla poszczególnych aplikacji. One UI 4 rozszerza także opcje udzielania pozwoleń, które oferuje system operacyjny Android 12 – teraz możliwe będzie przeglądanie historii z ostatnich 7 dni, a nie – jak dotychczas – z 24 godzin. Sprawdzenie bieżącego wykorzystania danych będzie możliwe zarówno z poziomu pozwoleń, jak i przez aplikację.

 

 

[1] W programie Beta mogą uczestniczyć użytkownicy Galaxy S21, Galaxy S21+ i Galaxy S21 Ultra.

[2] Program beta będzie dostępny w Chinach, Indiach, Niemczech, Polsce, Korei Południowej., Wielkiej Brytanii i USA. Data uruchomienia programu może się różnić w zależności od kraju.

[3] Niektóre nowe opcje mogą nie być obsługiwane podczas trwania programu beta.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *