Sandra Kubicka wśród gwiazd „Dancing with the Stars”

Wdzięki pięknej modelki będzie można podziwiać na parkiecie show Polsatu. Na temat jej udziału w programie media spekulowały od co najmniej dwóch lat. Dzisiaj wreszcie można to oficjalnie potwierdzić! Zjawiskowa top modelka zatańczy w „Tańcu z Gwiazdami”! Czy olbrzymie doświadczenie przed obiektywem aparatu pomoże Sandrze w walce o główną nagrodę w jubileuszowej edycji widowiska Telewizji Polsat?

 

 

Plotkarskie media już w 2017 roku rozpisywały się o jej udziale w „Dancing with the Stars”. Wówczas piękna fotomodelka zaprzeczała i dementowała te informacje. W jednym z wywiadów powiedziała nawet, że w jej zawodzie bardzo trudno jest znaleźć czas na takie przedsięwzięcia. – Bardzo długo musiałabym być w Polsce i nie wiem, czy mogę sobie na to pozwolić – zastanawiała się wtedy Sandra Kubicka. Fani, którzy chcieli zobaczyć ją na parkiecie, wreszcie mogą odetchnąć z ulgą, bo udało się jej zmieścić treningi i udział w show w swoim napiętym grafiku. Dzięki temu zobaczymy modelkę w jubileuszowej 10. edycji tanecznego hitu w Telewizji POLSAT.

Sandra Kubicka na najgorętszym parkiecie w Polsce spotka się m.in. z Krzysztofem Ibiszem. I nie będzie to ich pierwsze spotkanie, ponieważ była gościem jego programu „Demakijaż” na antenie Polsat Cafe. Uważni widzowie mogą więc już wiedzieć, że urodziła się w Łodzi, gdzie rodzinne ciepło zapewnili jej ukochani dziadkowie. Jako trzynastolatka zamieszkała wraz z mamą w USA i od razu zaczęła spełniać swój „american dream”. Już po kilku pierwszych sesjach zdjęciowych wiedziała, że świat mody to jej przeznaczenie. Dziś jest słowiańską perłą na prestiżowych wybiegach oraz gości na okładkach czołowych modowych i lifestylowych magazynów. Jest też drugą polską modelką, której sesje można było obejrzeć na łamach kultowego magazynu „Treats!”. W Stanach Zjednoczonych jest uważana za jedną ze stu najseksowniejszych osób. Choć śpi po dwie godziny dziennie i spędza wiele godzin w samolotach, nieustająco kocha swoją pracę, do której tęskni nawet na urlopie. Wakacje spędza w Polsce. U babci zawsze czekają na nią gołąbki i pierogi. Wie, że w życiu bardziej od blasku fleszy liczą się międzyludzkie więzi.

Dzięki udziałowi w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Sandra Kubicka będzie mogła częściej odwiedzać swoją ukochaną rodzinę. A czy ma szanse sięgnąć także po Kryształową Kulę, czyli główną wygraną w największym tanecznym widowisku w Polsce? Czy, jak zwykle w jej życiu bywa, zajdzie na sam szczyt? O tym będzie można się przekonać tej jesieni!

10. edycja „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” od września w Telewizji Polsat

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *