Sean Bean na gali BBC First w Polsce

11 października 2018 roku w Warszawie odbyła się gala premiery kanału BBC First, podczas której dziennikarze, celebryci oraz partnerzy BBC Studios mieli wyjątkową możliwość zobaczenia pierwszego odcinka serialu „Broken”.

 

Spotkanie uświetniła obecność laureata nagrody BAFTA oraz odtwórcy głównej roli serialu, Seana Beana. Po pokazie odcinka Grażyna Torbicka przeprowadziła z aktorem wywiad na scenie, podczas którego Sean Bean opowiadał o pracy nad rolą księdza Michaela Kerrigana przy kręceniu serialu „Broken” oraz o swoich następnych projektach.

 

 

Wśród zaproszonych na galę gości byli obecni liczni przedstawiciele mediów oraz celebryci, m.in. Odeta Moro czy Pascal Brodnicki.

BBC First będzie dostępne dla polskich widzów od 26 października tego roku. Kanał zadebiutuje nagrodzonym nagrodą BAFTA serialem „Broken” z udziałem Seana Beana („Gra o tron”), który wcieli się w rolę katolickiego księdza prześladowanego przez własną przeszłość. Jest to dramatyczna opowieść o odkupieniu, współczuciu i wybaczeniu. Emisja pierwszego odcinka serii już w dniu startu kanału – w piątek 26 października o godz. 22:30.

BBC First zastąpi BBC HD, jako kanał linearny adresowany do publiczności poszukującej oryginalnych, innowacyjnych brytyjskich seriali typu premium. Dzięki wprowadzeniu BBC First widzowie w Polsce po raz pierwszy będą mogli cieszyć się wszystkimi globalnymi markami z portfolio BBC Studios. Kanał będzie dodatkowo wzbogacony o napisy w języku polskim i angielskim.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *