MediaZapowiedzi TV

Sercowe popołudnia w CBS Europa w listopadzie

W listopadzie CBS Europa zaprasza swoich widzów na kontynuację wyjątkowego cyklu filmowego pełnego lekkich i poruszających komedii romantycznych – idealnych na długie, jesienne wieczory. Cykl Sercowe popołudnia to między innymi: „Drużyna panny młodej” – historia utalentowanej krawcowej i pewnej wyjątkowej współpracy, dzięki której dziewczyna zdobywa szansę na rozwój swojej kariery; „W poszukiwaniu drugiej połówki”, czyli zaskakująca komedia o pozornie niedobranym duecie – wrażliwej malarce oraz aroganckim prawniku; „Magiczny zegarek” – opowieść o zapracowanej organizatorce wesel i tajemniczym zegarku umożliwiającym cofanie czasu, oraz „Przyjęcie w ogrodzie” – produkcja śledząca losy ambitnej młodej kobiety mającej za zadanie zorganizować najważniejsze modowe wydarzenie roku. Na pierwszy film cyklu „Sercowe popołudnia” zapraszamy już 4 listopada o 17:20, kolejne seanse w każdą sobotę i niedzielę o 17:20 oraz 19:10 w CBS Europa.

 

Drużyna panny młodej
4 listopada o 17:20
PREMIERA

Hannah jest utalentowaną krawcową pracującą w najlepszym salonie sukien ślubnych. Jednak po pracy jest równie utalentowaną projektantką, marzącą o własnym butiku z sukniami na tę uroczystość. Pewnego dnia w salonie Millingtona pojawia się Will – spadkobierca ślubnego imperium, który ma poznać tajniki zarządzania firmą. Mężczyzna tryska pomysłami, jak ulepszyć rodzinny biznes, jednak z czasem zaczyna słuchać i uczyć się od Hannah. Co wyniknie z ich wspólnej pracy?

Tytuł: Drużyna panny młodej (Team Bride)
Produkcja: Kanada, 2023 rok
Reżyseria: Dylan Pearce
Obsada: Rhiannon Fish, Marcus Rosner, Michael Lazarovitch, Reamonn Joshee

Szczerze o miłości
5 listopada o 19:10
PREMIERA

Laura pracuje jako asystentka w galerii sztuki, lecz jej prawdziwą pasją jest fotografia. W końcu dostaje szansę, by jej zdjęcia pojawiły się na wystawie najlepszych debiutantów. Jednak właścicielka galerii stawia jeden warunek – Laura musi namówić do pokazania najnowszych prac Shane’a. Fotograf 10 lat temu zniknął ze sceny i nikt nie wie, co się z nim dzieje. Dziewczyna odkrywa, że teraz Shane jest właścicielem kawiarni i od dekady nie zrobił żadnego zdjęcia. Przekonuje mężczyznę, żeby stanął z nią do małego konkursu fotograficznego. Jeśli ona wygra, on znów weźmie aparat do ręki…

Tytuł: Szczerze o miłości (Candid About Love)
Produkcja Kanada, 2023 rok
Reżyseria: Amelia Burstyn
Obsada: Alexia Fast, Drew Henderson, Marlie Collins, Shaquan Lewis

W poszukiwaniu drugiej połówki
11 listopada o 17:20
PREMIERA

Dzień malarki Lindsay zaczyna się wspaniale, kiedy dostaje czarną kopertę z zaproszeniem do ekskluzywnego serwisu randkowego Eternity. Niestety, mniej cudowne jest spotkanie
z pyszałkowatym prawnikiem, który krytykuje jej prace. Jakie jest więc zdziwienie kobiety, gdy okazuje się, że Eternity na pierwszą randkę umawia ją z Willem… pyszałkowatym prawnikiem! Tak fatalny dobór budzi złość obojga, dlatego postanawiają odzyskać swoje pieniądze. Jednak kolejnym niemiłym zaskoczeniem jest zniknięcie serwisu Eternity. Lindsay i Will za wszelką cenę chcą dowiedzieć się, kto ich oszukał. Ale czy na pewno było to oszustwo…?

Tytuł: W poszukiwaniu drugiej połówki (The Soulmate Search)
Produkcja: USA, 2023 rok
Reżyseria: Jose Montesinos
Obsada: Alexandra Harris, Jonathan Stoddard, Nicole Acosta, Holden Smith

Miłość od pierwszego polubienia
12 listopada o 19:10
PREMIERA

Kacey to młoda dziennikarka, która dostaje do wykonania zadanie – napisanie profilu popularnego vlogera i króla aplikacji randkowych Ryana. Cyniczny celebryta nie przypada jej do gustu, a wizja tygodnia zmarnowanego na chodzenie za nim krok w krok wydaje się koszmarem. Mimo że różni ich wszystko, Kacey powoli odkrywa trochę inne oblicze internetowego Don Juana. Lecz czy jest tu szansa na szczere uczucie?

Tytuł: Miłość od pierwszego polubienia (Love at First Like)
Produkcja: USA, 2023 rok
Reżyseria: John Murlowski
Obsada: Gina Vitori, Nate Crnkovich, Hannah Marie Hines, Jason Marrs

Pozwól się kochać
18 listopada o 17:20
PREMIERA

Architektka krajobrazu Evie ma szansę na nową, ekscytującą pracę, lecz na razie w jej portfolio brakuje dużych projektów. Dlatego przyjmuje zlecenie od „przyjaciela przyjaciela”, aby zaprojektować jego zaniedbany ogród. Owym przyjacielem okazuje się uparty archeolog Ryan. Między zleceniodawcą a projektantką nie ma dobrej chemii, ale sprawy nieco inaczej widzą rezolutne córki Ryana, którym Evie wyjątkowo przypada do serca. Dlatego rozpoczynają operację „Wyhodować tacie dziewczynę”…

Tytuł: Pozwól się kochać (Let Love Grow)
Produkcja: USA, 2023 rok
Reżyseria: Demi Castro, Damián Romay
Obsada: Jennifer Bonner, Britton Webb, Isabella Godoy, Julia Grace Mancil

Magiczny zegarek
18 listopada o 19:10
PREMIERA

Stephanie jest asystentką w firmie organizującej wesela, gdzie poznaje Huntera, z którym ma pracować nad nowym projektem. Kobieta ma poczucie, że zawsze brakuje jej kilku minut, by osiągnąć to, czego pragnie. Pewnego dnia dostaje w spadku zegarek i z zaskoczeniem odkrywa, że raz dziennie może… cofnąć czas o pięć minut! Stephanie zaczyna korzystać z magicznych właściwości zegarka, a jej kariera i relacja z Hunterem zmierzają w dobrą stronę. Czy jednak manipulacja czasem nie wpłynie na rodzące się uczucie?

Tytuł: Magiczny zegarek (Loving Every Minute)
Produkcja Kanada, 2023 rok
Reżyseria: Will Bowes
Obsada: Jess Brown, Brett Donahue, Katherine Fogler, Kirsten Rasmussen

Przyjęcie w ogrodzie
19 listopada o 17:20
PREMIERA

Kate dostaje zlecenie od swojej matki, szefowej modowego pisma: ma zorganizować doroczną galę. To wielkie wyróżnienie, ale i wyzwanie dla ambitnej młodej kobiety. Uroczystość zaplanowano
w miejskim Ogrodzie Botanicznym i, chcąc nie chcąc, Kate jest skazana na współpracę z nowym menedżerem placówki. Spojrzenie jej i Danny’ego na planowany event mocno się różni, więc para zaczyna „przyjacielską” rywalizację. Pragnąc zadowolić matkę, zorganizować najważniejsze wydarzenie roku i wyjść zwycięsko z potyczki z Dannym, Kate musi się zdrowo nagimnastykować.
W dodatku na horyzoncie pojawiają się absztyfikanci…

Tytuł: Przyjęcie w ogrodzie (The Love Gala)
Produkcja: USA, 2023 rok
Reżyseria: Bruno Hernández, Damián Romay
Obsada: Lesa Wilson, Marc Herrmann, Brandi Huzzie, Shira Abergel

Weselne menu
25 listopada o 19:10
PREMIERA

Halle jest krytyczką kulinarną. Jamie to szef kuchni, który słynie z tego, że nie wpuszcza do swojej restauracji żadnych krytyków. Ona ma siostrę, która wychodzi za mąż, więc szykuje wielkie wesele. On zaś na tym weselu ma gotować. Podczas przygotowań Halle i Jamie muszą wyjaśnić wszelkie różniące ich kwestie, by nie zepsuć uroczystości Leah i Kevinowi. I choć wydaje się, że różni ich wszystko, to zdecydowanie łączy poczucie smaku i miłość do jedzenia. Czy z tych składników powstanie coś więcej?

Tytuł: Weselne menu (Two Chefs and a Wedding Cake)
Produkcja Kanada, 2023 rok
Reżyseria: Brianne Nord-Stewart
Obsada: Francesca Bianchi, Matt Hamilton, Caitlin McCarthy, Marc-Anthony Massiah

foto. CBS Europa 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *