MediaPolsat BOXZapowiedzi TV

Serial „Backdoor – wyjście awaryjne” w Polsat Seriale

Takiego serialu komediowego jeszcze w naszym kraju nie było! Pełna humoru i krytycznej oceny rzeczywistości produkcja „mistrzów polskich sitcomów” to idealna propozycja na obecne czasy. W krótkich skeczach twórcy z dystansem i bez tabu przedstawiają codzienne relacje międzyludzkie. Sprawdź, czym zaskoczy cię nagradzana seria.

 

W krzywym zwierciadle

Odważne skecze są jak lustro dla otaczającej nas rzeczywistości. Bezkompromisowo przedstawiają społeczne sytuacje, udowadniając, że czasami humor to jedyne wyjście. Serial liczy dziesięć odcinków, a każdy składa się z kilku skeczów, poświęconych wybranym tematom społecznym takim jak: związki, zdrowie, prawo, używki – bez tabu.

Nagradzana produkcja

„Backdoor – wyjście awaryjne” otrzymał nagrodę Niegrzeczni 2022 za „serial, którego faktycznie jeszcze nie było”. Gala Niegrzeczni 2022 honoruje niepokorne gwiazdy polskiego showbiznesu oraz projekty wychodzące poza schemat, promujące nowe, ciekawe trendy i zachowania, niewpasowujące się w konwenanse, przez co postrzegane jako niegrzeczne.

Ekipa serialu

Producentem był Paweł Biniek (Polot Media), który wcześniej współpracował przy wielu komediowych projektach, takich jak: „Kasia i Tomek”, „Camera Café”, „HBO na stojaka”, „Comedy Club”. Wszystkie odcinki „Backdoor – wyjście awaryjne” wyreżyserował Sindre Sandemo, norweski reżyser, absolwent Łódzkiej Szkoły Filmowej. Głównym scenarzystą był Doman Nowakowski, autor scenariuszy do takich seriali komediowych, jak: „Kasia i Tomek”, „Camera Café”, „Miodowe lata”.

Serial „Backdoor – wyjście awaryjne” od 29 sierpnia w Polsat Seriale

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *