Zapowiedzi TV

Serial "Corleone" w Polonii1

Serial opowiada historię życia Toto Riiny w latach 1943-1993 począwszy od trudnego dzieciństwa, poprzez wstąpienie w szeregi Cosa Nostry, aż do przejęcia przywództwa nad mafijną organizacją.
 

 
Historia rozpoczyna się, gdy trzynastoletni Toto jest świadkiem śmierci ojca i brata z powodu wybuchu niewypału. Od tego momentu chłopak staje się głową rodziny i rozpoczyna walkę z biedą. Staje na czele grupy zaufanych przyjaciół, wśród których jest Provenzano i Bagarella i wraz z nimi wstępuje w szeregi mafii. Najpierw podporządkowuje sobie rodzinne Corleone, potem rusza na podbój Palermo.
Jego droga na szczyt jest usłana setkami trupów. Toto Riina był słynny ze swojego okrucieństwa. Jedynie jeden przyjaciel z dzieciństwa – Biagio Schiro wybiera inną drogę; wstępuje w szeregi policji i od tej pory ściga dawnego kolegę, narażając się na ogromne niebezpieczeństwo.
Serial “Corleone” to również historia największych wrogów Riiny – szefa policji Mangano i Giuliano, genarała Della Chiesy, sędziów Terranova, Costa, Falcone i Borsellino, oraz grupy kapitana Ultimo, który doprowadził do aresztowania Riiny.
Corleone dzisiaj pierwszy odcinek o 20:50 w Polonii1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *