Serial „Wikingowie” na ekranach kin Helios

Sieć kin Helios po raz kolejny zaprosi fanów seriali do obejrzenia ich ulubionych bohaterów na wielkim ekranie. Już w najbliższy czwartek, 30 listopada br. w wybranych kinach sieci Helios odbędą się specjalne, bezpłatne pokazy dwóch pierwszych odcinków najnowszego sezonu serialu „Wikingowie”.

 

„Wikingowie” to oryginalna produkcja kanału HISTORY opowiadająca o losach nordyckich wojowników i jeden z najpopularniejszych seriali ostatnich lat – w tym tygodniu swoją premierę będzie miał już piąty jego sezon. Dowództwo nad Wielką Armią Pogan obejmuje Ivar, podczas gdy królową Kattegat jest Lagertha. Śmierć Sigurda skutkuje całą serią krwawych bitew, a synowie Ragnara rozważają kolejne posunięcia po pomszczeniu ojca.

 

Specjalne pokazy dwóch pierwszych odcinków piątego sezonu serialu „Wikingowie” odbędą się w czwartek, 30 listopada br. o godz. 20:00 w 38 kinach Helios w całej Polsce. Premierowe odcinki serialu będzie można także oglądać na kanale HISTORY w każdy czwartek o godz. 21:00.

 

Aby otrzymać bezpłatne podwójne zaproszenie na pokaz, należy dokonać rejestracji pod adresem Helios.pl/formularz_vikingowie, a następnie odebrać zaproszenie osobiście w kasie wybranego kina sieci Helios. Rejestracja nie daje gwarancji otrzymania miejsca na sali, decyduje kolejność odbioru biletów w kinie (do wyczerpania puli miejsc).

 

Więcej informacji: Helios.pl/Wikingowie

 

Już po raz kolejny widzowie kin sieci Helios mogą oglądać serialową premierę na wielkim ekranie. 28 sierpnia br. w kinach sieci w całej Polsce ponad 20 tys. widzów oglądało finałowy odcinek siódmego sezonu „Gry o tron”, 15 października br. w wybranych kinach Helios odbyły się specjalne pokazy premierowego odcinka drugiej serii polskiej produkcji HBO – „Wataha”, a 22 października br. we wszystkich kinach sieci można było obejrzeć pierwszy odcinek drugiego sezonu serialu „Belfer”.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *