Świetne wyniki oglądalności weekendowych programów Telewizji Polsat

Emitowany w piątek 24 listopada o godzinie 20:05 w Polsacie i Disco Polo Music koncert „Disco Attack” śledziło średnio łącznie na obu antenach prawie 2 miliony widzów co przełożyło się na 14% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 15,2% w grupie wiekowej 16-49.

 

Program był najchętniej oglądaną audycją w trakcie nadawania. Doskonałym wynikiem może pochwalić się też najnowszy serial Polsatu „W rytmie serca”. Przez trzynaście tygodni podczas jego emisji przed telewizorami zasiadało ponad 2,3 mln wiernych fanów losów kazimierskich lekarzy i policjantów. Również dużym zainteresowaniem cieszyła się emitowana w niedzielę, 26 listopada o 21:00 22 Rybnicka Jesień Kabaretowa „Ryjek 2017”. Program obejrzało średnio prawie 1,9 miliona widzów, co przełożyło się na 15,8% SHR w grupie wszystkich badanych i 16,1% SHR w grupie komercyjnej.

Podczas trzeciej edycji „Disco Attack” w katowickim Spodku wystąpiła plejada gwiazd muzyki disco polo, m.in.: Zenon Martyniuk i Akcent, Weekend, Boys, Classic, Piękni i Młodzi, MIG, Playboys, Łobuzy oraz After Party. Koncert poprowadzili: Agnieszka Kaczorowska, Norbi oraz Sławomir, którego zobaczyliśmy również w roli wykonawcy.

„W rytmie serca” to obyczajowy serial opowiadający historie medyczne i kryminalne, w które uwikłani są pacjenci i często wspierani przez lokalną policję lekarze. W rolach głównych występują Mateusz Damięcki (dr Adam Żmuda), Barbara Kurdej-Szatan (Maria Biernacka), Maria Dębską (aspirant Weronika Nowacka), Piotr Polk (dr Robert Nowakowski), Dariusz Toczek (posterunkowy Sebastian Szarek), Piotr Fronczewski (dr Michał Zych) i Małgorzata Foremniak (Olga Krajno).

Gospodarzami koncertu galowego Rybnickiej Jesieni Kabaretowej byli Bartosz Demczuk i Robert Korólczyk z Kabaretu Młodych Panów. Na scenie wystąpili m.in. najlepsze kabarety startujące w konkursie o „Złote Koryta”, triumfator konkursu stand-uperów „One Ryj Show” – Bartosz Gajda, a także gospodarze wieczoru i goście specjalni: Cezary Pazura, Kabaret Jurki czy Kabaret Smile. Nagrodę Złotego Koryta otrzymali:, kabaret Czesuaf, kabaret Chyba! oraz kabaret „Para Nr 2” czyli Ewa Błachnio i Łukasz Kaczmarczyk, który otrzymał również Złote Koryto Publiczności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *